אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפיירוולים של פורטינט קיבלו המלצה רשמית ממעבדות NSS כפיירוול הארגוני היעיל ביותר בתעשייה

הפיירוולים של פורטינט קיבלו המלצה רשמית ממעבדות NSS כפיירוול הארגוני היעיל ביותר בתעשייה

פורטינט קיבלה תוצאה של 99.6% ביעילות אבטחה כוללת ומובילה את התעשייה כאשר הפתרון שלה אחראי לחסימת 99.97% מנקודות התורפה בבדיקה מתמשכת רציפה

29.03.2016, 09:49 | בשיתוף פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הציגה את תוצאות הדוח ההשוואתי של מעבדות NSS בנוגע לפיירוול של הדור הבא (NGFW – Next Generation Firewall) של החברה. בדיקת ה-NGFW של מעבדות NSS חשפה כי פורטינט מספקת את ההגנה הגבוהה ביותר בשוק, וחוסמת 99.97% מנקודות התורפה המשמשות האקרים במתקפות אקטיביות. הבדיקה המתמשכת והרציפה החלה ב-1 בדצמבר 2015 והסתיימה ב-31 בינואר 2016.

מעבדות NSS ערכו בדיקה שגרתית של כל ספקי הפיירוולים המובילים, אשר במהלכה חשפו את הפתרונות המתחרים לתרחישים מבויימים, אך אפשריים, אשר בוחנים את יעילות האבטחה, ביצועי הרשת ו-TCO (עלות בעלות כוללת). התוצאות הללו משמשות כדי להפיק את מפת ערך האבטחה שלהם (SVM) ואת הדוחות ההשוואתיים.

בבדיקה נבחן הפיירוול הארגוני של פורטינט, ה-FortiGate 3200D, כנגד פתרונות מתחרים. הפיירוול טיפל בצורה נכונה ב-100% מן המקרים על סמך מדיניות הפיירוול שנקבעה, ב-100% מניסיונות ההתחמקות והצליח ב-100% ממבחני היציבות והאמינות שהובילו בביצועים, יעילות ובהערכות השווי. פתרון FortiGate השיג עליונות מול מתחרים בהיבטים של יעילות אבטחה, ביצועי רשת וערך, ובעקבות זאת זכה בדירוג "מומלץ" מטעם מעבדות NSS.

מעבדות NSS ערכו את בדיקת ה-Cyber Assessment Warning System (CAWS) המתמשכת, אשר שולחת פתרונות מתחרים להתמודד כנגד מאות מתקפות על בסיס יום-יומי. בדיקות קפדניות אלו חושפות את היעילות היום-יומית האמיתית של פתרונות אבטחה ומהוות משאב עצום עבור לקוחות, אשר יכולים להיחשף לפתרונות בזמן אמת לפני שהם פורסים מוצר.

תוצאות ה-CAWS חושפות כי פורטינט סיפקה את שיעור החסימה הכולל הגבוה ביותר, ועצרה 100% מהמתקפות במשך 61 ימים מתוך סך של 62 ימי בדיקה. פורטינט חסמה 99.97% מכלל נקודות התורפה בזמן אמת.

פורטינט קיבלה המלצות ממעבדות NSS עבור פתרונות ה- FortiSandbox- מערכת איתור פרצות (BDS); FortiGuard - מערכת מניעת חדירות של הדור הבא (IPS); הפיירוול הארגוני FortiGate; אבטחת נקודת הקצה FortiClient; פיירוולים של יישומי רשת FortiWeb (WAF) ועוד. הדבר מבטיח כי ללקוחות של פורטינט יש את האפשרות להטמיע את פלטפורמת האבטחה הטובה ביותר החל מנקודת הקצה ועד לענן וכל מה שביניהם.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא מוצרים ופתרונות שיווק בפורטינט, אמר כי, "קבלת תיקוף מארגון כמו מעבדות NSS מסייעת לעשות סדר בשטף המידע שהלקוחות מתמודדים עמו כיום באמצעות בדיקות צד ג' אובייקטיביות. בצורה זו לקוחות יכולים לבצע החלטות מושכלות לאחר שקיבלו את כל המידע הנחוץ, במקום לגלות את ביצועי זמן האמת לאחר פריסת הפתרון ברשת שלהם".

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא מוצרים ופתרונות שיווק בפורטינט ג

ויקראם פאטאק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי, "המשימה של מעבדות NSS היא לסייע ללקוחות לקבל החלטות על סמך נתונים המבוססים על בדיקות בזמן אמת. פורטינט הגישה בקביעות מוצרים לתוכניות הבדיקה השונות שלנו וזוהי דוגמא נהדרת של ספקית אבטחה אשר מאמצת שקיפות וחושבת על לקוחותיה לפני הכל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות