אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאפיית אנג'ל רכשה מערכת ERP של Infor ב-10 מיליון שקל צילום: עטא עוויסאת

מאפיית אנג'ל רכשה מערכת ERP של Infor ב-10 מיליון שקל

ההטמעה של המערכת תתבצע על ידי Intentia והפרויקט צפוי להסתיים בדצמבר הקרוב. עד כה פיתחו באנג'ל את פתרונות ה-ERP באופן עצמאי

29.03.2016, 14:46 | רפאל קאהאן
מאפיית אנג'ל, תטמיע את Infor M3 כפתרון ה-ERP שלה כך נמסר. ממידע שהגיע ל"כלכליסט" היקפו הכספי של הפרויקט עומד על כ-10 מיליון שקל. פרויקט ההטמעה צפוי להתבצע לאורך תשעה חודשים על ידי חברת Intentia, אשר מייצגת בישראל את הפתרון, צפי הסיום הוא בדצמבר 2016.

קראו עוד בכלכליסט

Infor M3, נבחר מתוך תשעה פתרונות של חברות בינלאומיות וישראליות שהתמודדו במקביל על הפרויקט. הפתרון נבחר לאחר שהוצגה התמחות ענפית בתעשיית המאפיות ויכולת לענות על הצרכים הייחודיים בענף המזון הטרי, אשר כוללים תכנון של ייצור וניהול מלאי והפצה.

ה-ERP החדש מותאם בייחוד לתעשיית המזון, צילום: עמית שאבי ה-ERP החדש מותאם בייחוד לתעשיית המזון | צילום: עמית שאבי ה-ERP החדש מותאם בייחוד לתעשיית המזון, צילום: עמית שאבי

ניבה קאליש, מנהלת מערכות המידע של מאפיית אנג'ל, הסבירה: "במפעלי מזון טרי בכלל, ובמאפיות בפרט, הזמן אשר עובר מרגע יציאת המוצר מקו הייצור ועד הגעתו לצרכן הינו קצר במיוחד, מה שהופך את שלבי תכנון תהליכי הייצור וההפצה לחשובים במיוחד".

מאפיית אנג'ל, המאפייה הגדולה בישראל, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של לחמים, לחמניות ודברי מאפה בפריסה ארצית. היא נמצאת בבעלותה והנהלתה של משפחת אנג'ל משנת 1927, ומייצרת מידיי יום מאות אלפי ככרות לחם ומאפים. עד כה החברה נהגה לפתח את פתרונות ה-ERP שלה באופן עצמאי וזו הפעם הראשונה שהחברה פנתה לספק חיצוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות