אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוינטר מצטרפת לבורסה בת"א - אחריה תירשם גם החברה הבת שגריר

נחשף בכלכליסט

פוינטר מצטרפת לבורסה בת"א - אחריה תירשם גם החברה הבת שגריר

בשל התניית הבורסה לרישום מניות שגריר ברישום קודם של מניות חברת האם, הודיעה היום פוינטר הנסחרת בנאסד"ק כי תרשום את מניותיה ברישום כפול בישראל

29.03.2016, 15:00 | רחלי בינדמן

חברת פוינטר טלוקיישן, ספקית טכנולוגיה ושירותים לניהול משאבים ניידים, מאשרת היום (ג') את חשיפת כלכליסט ומדווחת כי הבורסה לניירות ערך בת"א אישרה את רישומן למסחר של מניותיה. המסחר במניות החברה בתל אביב צפוי להיפתח ב-4 באפריל 2016, תחת הסימול פנטר.  

קראו עוד בכלכליסט

הרישום למסחר בתל אביב אינו מלווה בהנפקה של מניות חדשות. מניותיה של חברת פוינטר ימשיכו להיסחר בבורסת נאסד"ק, בכפוף לחוקים ולתקנות הרגולטוריות של הנאסד"ק החלות על חברות הרשומות למסחר.

הרישום הכפול הינו חלק מתהליך הארגון מחדש עליו הודיעה פוינטר, הכולל מהלך של חלוקת מניותיה של החברה הבת שגריר שירותי רכב לבעלי מניותיה של פוינטר כדיבידנד בעין. חלוקת מניותיה של שגריר צפויה להתבצע לאחר רישומה של שגריר למסחר בבורסת תל אביב - שצפוי לצאת לפועל במאי 2016.

פוינטר תדווח על מועד חלוקת המניות כדבידנד לכשיקבע המועד. לאחר חלוקתן, יירשמו מניותיה של שגריר למסחר בבורסת תל אביב בלבד. כתוצאה מכך, בעלי המניות של פוינטר המחזיקים במניות החברה תחת חשבון ישראלי או חשבון זר הרשאי לבצע פעולות במניות הנסחרות בבורסת תל אביב, יוכלו לקבל את מניות שגריר במסגרת חלוקה זו.

יתרת מניות שגריר יוחזקו בחשבון נאמנות ויחולקו בהמשך בהתאם ובכפוף להוראות החלוקה. הוראות ההפצה והחלוקה, כמו גם מידע בעניין ניכוי מס במקור (במקרים הרלוונטיים), יישלחו לבעלי המניות של פוינטר קודם למועד שייקבע לחלוקת מניות שגריר.

שגריר שגריר שגריר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות