אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק תהפוך את אפליקציית מסנג'ר לארנק דיגיטלי

פייסבוק תהפוך את אפליקציית מסנג'ר לארנק דיגיטלי

ברשת החברתית רוצים לשלב באפליקציית ההודעות יכולות נוספות שיאפשרו לה להחליף לא מעט אפליקציות אחרות על הסמארטפון, אחת הראשונות תהיה כנראה ביצוע תשלומים

30.03.2016, 15:07 | עומר כביר
פייסבוק מתכננת להפוך את אפליקציית המסנג'ר שלה לאפליקציה כללית, שתנסה להחליף לא מעט מהאפליקציות האחרות על הסמארטפון, ובראש וברשונה תספק לה יכולות שיהפכו אותה לאפליקציית תשלומי מובייל – כך לפי דיווח של אתר The Information.

קראו עוד בכלכליסט

בדיקה של פקודות הקוד ששולבו בגרסה העדכנית של האפליקציה מעידה על כך שהחברה מתכוונת להפיץ בקרוב עדכון תוכנה לאפליקציה שיאפשר למשתמשים לבצע באמצעותה תשלומים מקוונים ולא-מקוונים. עם זאת, נראה שהחברה לא מתכננת להתחרות ישירות בשירותים דוגמת אפל פיי או אנדרואיד פיי של גוגל, אלא לשלב את יכולותיהם באפליקציית המסנג'ר.

לשלם דרך המסנג לשלם דרך המסנג'ר לשלם דרך המסנג

מייסד ומנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, אף רמז בדברים שאמר בינואר שזו כוונתו. "פייסבוק רוצה לשתף פעולה עם כל מי שעושה תשלומים", אמר בשיחת עם אנליסטים, "אנחנו מתייחסים למה שאפל עושה עם אפל פיי כאפשרות חדשנית שמורידה הרבה מהחיכוך בביצוע עסקאות".

שורת קוד אחרת באפליקציה רומזת לאפשרות לקבל המלצות על בתי עסק מקוונים או פיסיים, בהתאם למיקום המשתמש וללייקים שביצעו להם חבריו. מדובר ביכולת שיכולה להעמיק את העימות בין פייסבוק לגוגל, במידה שחברות ישלמו לפייסבוק על מנת להגדיל את החשיפה שלהן, בדומה לתשלום תמורת חשיפה בתוצאות החיפוש של גוגל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות