אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Gett רוכשת את חברת המוניות השחורות הבריטית Radio Taxis

Gett רוכשת את חברת המוניות השחורות הבריטית Radio Taxis

בעקבות הרכישה יכלול צי המוניות של גט בלונדון 11.5 אלף מוניות, חצי מכלל המוניות השחורות בעיר והיא תהפוך לאפליקציית הזמנת המוניות הגדולה במדינה

30.03.2016, 17:08 | עומר כביר
מפתחת אפליקצית הנסיעות והשליחויות Gett (לשעבר גט טקסי) רוכשת את חברת המוניות השחורות הבריטית Radio Taxis – כך הודיעה היום החברה. בעקבות הרכישה תהפוך גט לאפליקציית הזמנת המוניות הגדולה במדינה. סכום העסקה לא נמסר והיא עדיין כפופה לאישור רגולטורי. העסקה מתבצעת במזומן.

קראו עוד בכלכליסט

רדיו טקסיס נמצאת בשליטת חברת האחזקות Mountview House Group, ובמסגרת העסקה תרכוש גט גם את שתי חברות המוניות האחרות שלה – Xeta ו-One Transport. בעקבות הרכישה יכלול צי המוניות של גט בלונדון 11.5 אלף מוניות, חצי מכלל המוניות השחורות בעיר.

חצי מכלל המוניות השחורות בלונדון יתווספו לצי של גט חצי מכלל המוניות השחורות בלונדון יתווספו לצי של גט חצי מכלל המוניות השחורות בלונדון יתווספו לצי של גט

"לרדיו טקסיס יש היסטוריה ארוכה וגאה ואנחנו מאושרים להביא עסק מצליח כל כך אל תוך משפחת גט", אמר מנהל הפעילות של החברה במערב אירופה, רימו גרבר, בהודעה לעיתונות. "יחד עם הטכנולוגיה החדשנית שלנו, המהלך יהפוך את גט לעוצמתית עוד יותר, כוח גלובלי הן בעבור הלקוחות העסקיים שלנו והן בעבור הלקוחות הפרטיים".

יו"ר ומנכ"ל מאונטויו האוס, ג'ופרי ריזל, הוסיף: "עתיד הפעילות העסקית, הנהגים והלקוחות שלנו ישתפר משמעותי הודות להצטרפות למותג ההייטק של גט".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות