אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השמועות על מותה היו מוקדמות: הצעירים לא עוזבים את פייסבוק צילום: רויטרס

השמועות על מותה היו מוקדמות: הצעירים לא עוזבים את פייסבוק

דו"ח חדש של קומסקור מגלה כי דור המילניום שוהה בפייסבוק פי 2.5 יותר זמן מאשר בסנאפצ'ט, הרשת החברתית שממוקמת במקום השני. 99% מבני 18 עד 34 בארה"ב משתמשים בפייסבוק

03.04.2016, 12:06 | נמרוד צוק
למרות הפופולריות הגואה של סנאפצ'ט, מסתבר כי בני דור המילניום ממש לא זונחים את פייסבוק: דו"ח חדש של קומסקור שהתפרסם בשבוע שעבר מראה כי הרשת החברתית של מארק צוקרברג עדיין מובילה בפער ניכר על כל מתחרותיה בקרב בני 18 עד 34.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדו"ח, שנערך בדצמבר ומתבסס על נתוני מערכת המדידה מדיה מטריקס, כ-99% מבני שכבת הגיל הזו בארה"ב עושים שימוש כלשהו בפייסבוק, כאשר היקף הזמן החודשי הממוצע לכל משתמש עומד על מעט יותר מ-1,000 דקות - פי 2.5 מסנאפצ'ט, שנחשבת כיעד מועדף עבור צעירים שמאסו בפייסבוק וממוקמת שנייה במדד המעורבות, אבל עדיין הרחק למטה במורד הטבלה.

פייסבוק משאירה את כולם הרחק מאחור, צילום: comscore פייסבוק משאירה את כולם הרחק מאחור | צילום: comscore פייסבוק משאירה את כולם הרחק מאחור, צילום: comscore

שיעור השימוש ברשתות החברתיות האחרות נע בין 20% (אפליקציית Vine של טוויטר) ועד כ-63% (אינסטגרם, גם היא בבעלות פייסבוק) כאשר טוויטר, לינקדאין, פינטרסט, גוגל פלוס, טאמבלר וסנאפצ'ט ממוקמות בתוך הטווח הזה.

לסנאפצ'ט, שמספר משתמשיה הכולל כיום הוא בגדר סימן שאלה, יש פחות מ-40% שימוש בקבוצת הגיל הזו, שאמורה להיות הדומיננטית ביותר מבין כלל משתמשי האפליקציה. המספר האחרון בו נקבה החברה, במאי 2015, היה כ-100 מיליון משתמשים יומיים - כעשירית ממיליארד ממשתמשי פייסבוק בספירה יומית.

על פי נתוני פייסבוק עצמה, כפי שפורסמו בדו"ח הרבעוני האחרון בינואר, יש לה 219 מיליון משתמשים בחודש מארה"ב וקנדה - כ-61% מכלל האוכלוסיה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות