אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סייברביט של אלביט מערכות זכתה בחוזים בהיקף של 22 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

סייברביט של אלביט מערכות זכתה בחוזים בהיקף של 22 מיליון דולר

חברת הבת של אלביט מערכות דיווחה על זכייתה בחוזים לאספקת מערכות מודיעין וסייבר ללקוח באסיה-פאסיפיק; מנכ''ל אלביט: "אסיה-פאסיפיק מהווה עבורנו בשנים האחרונות שוק יעד אסטרטגי"

04.04.2016, 16:52 | דרור רייך
"אסיה-פאסיפיק הינו אזור עם צרכים ביטחוניים מתפתחים המהווה עבורנו בשנים האחרונות שוק יעד אסטרטגי" כך אמר בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכותבסיכום הדוחות השנתיים של 2015.

קראו עוד בכלכליסט

והבוקר מדווחת סייברביט, החברה הבת של אלביט מערכות על זכייתה בחוזים בהיקף כולל של 22 מיליון דולר, לאספקת מערכות מודיעין וסייבר ללקוח באסיה-פאסיפיק שתתפרס על פני שנתיים.

המערכות שתסופקנה על ידי אלביט כוללות את מערכת WiT של סייברביט - פתרון של מודיעיני בתחום הסיגינט (Signal Intelligence) והגנת סייבר.

בוצי מכליס - מנכ"ל אלביט מערכות, צילום: ישראל סאן בוצי מכליס - מנכ"ל אלביט מערכות | צילום: ישראל סאן בוצי מכליס - מנכ"ל אלביט מערכות, צילום: ישראל סאן

המערכת פועלת לאיסוף מידע ממגוון מקורות, ממאגרי מידע וסנסורים, ניתוח של המידע, תמיכה בתהליכי המחקר, הניתוח וההערכה של המידע באמצעות כלי ניתוח מתקדמים והפצתו ללקוחות המתאימים.

באלביט לא מדווחים מי הלקוח אך חוזים שכאלה יכולים להיות של גופים ממשלתיים, ארגונים מסחריים גדולים או גופי תשתיות קריטיות.

אלביט מערכות הציגה ב-2015 הכנסות של 3.1 מיליארד דולר (12 מיליארד שקל) לעומת 2.9 מיליארד דולר (11.3 מיליארד שקל) בשנה שקדמה לה, גידול של 6.8%. הרווח הנקי הסתכם ב-242.4 מיליון דולר (943 מיליון שקל), בהשוואה ל- 201.2 מיליון דולר (784 מיליון שקל) בשנה שקדמה לה, גידול של 20%.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

אלביט עלתה לכותרות לאחרונה לאחר שנותרה לבדה במכרז לרכישת תעש לאחר שארבע המתחרות שעלו עמה לשלב הסופי, החליטו לפרוש, חלקן בטענה שהמכרז תפור לטובת אלביט. ארבע הקבוצות הן: סמי קצב ומאיר שמיר; חברת פלקסטרוניקס האמריקאית; קרן פימי של ישי דוידי; והמיליארדר היהודי אמריקאי איירה רנרט.

על פי חשיפת "כלכליסט" האוצר עשוי להודיע בימים הקרובים על הפסקה סופית של המכרז למכירת תעש וביטול ההליך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות