אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל הכספים של בזק הודיע על התפטרותו

סמנכ"ל הכספים של בזק הודיע על התפטרותו

דודו מזרחי שמכהן בתפקידו מאוקטובר 2012 מסר כי פרישתו היא על רקע "מיצוי וסיפוק רב לאחר שנים נפלאות של עשייה, שינויים, שיפורים ותמורות"

04.04.2016, 17:28 | אלירן מלכי

דודו מזרחי, סמנכ"ל הכספים של בזק, הודיעה היום (ב') על התפטרותו מהחברה. מזרחי שכיהן בתפקידו מאוקטובר 2012 אמר כי "החלטתי לפרוש בתחושה של מיצוי וסיפוק רב, לאחר שנים נפלאות של עשייה, שינויים, שיפורים ותמורות. יחד עם חברי העובדים והמנהלים הצעדנו את בזק לשיאים חדשים בכל תחומי העשייה. אחרי כל השנים הללו, ומתוך הכרות מעמיקה ביותר עם החברה, אין לי ספק שמקור כוחה ועוצמתה טמון בעובדים והמנהלים המדהימים והמחוייבים שלה, שרבים מהם היו ויישארו חבריי הקרובים ביותר".

קראו עוד בכלכליסט

בטרם כניסתו לתפקיד, שימש מזרחי במשך כחמש שנים כסמנכ"ל כלכלה ותקציב בחברה. במסגרת תפקידו היה אחראי על תחומי הכלכלה, קשרי משקיעים, גבייה, מימון, חשבות ובקרה על החברות בקבוצה. מזרחי ביצע מהלכים להרחבת בסיס מחזיקי המניות בחברה, בעיקר הזרים, תוך השאת הערך עבור בעלי המניות, והוביל מהלכי התייעלות תפעולית בחברה.

בעל השליטה בבזק, שאול אלוביץ מסר כי "דודו פעל בהצלחה רבה לביסוס מעמדה של בזק כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, ובמקביל לחיזוק בסיס מחזיקי המניות הזרים בחברה".

אלוביץ אלוביץ'. "דודו פעל בהצלחה רבה לביסוס מעמדה של בזק כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי" | צילום: יובל חן אלוביץ

סטלה הנדלר, מנכ"לית בזק, מסרה כי "דודו מהווה עוגן מרכזי בבזק, בזכות ההיכרות המעמיקה שלו את החברה, חשיבתו המקורית והיכולת שלו להניע תהליכי התייעלות. דודו מותיר אחריו חטיבת כספים מצויינת, בעלת השפעה מהותית על הארגון כולו, ואני מודה לו על כך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות