אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל תתנו להם מסורים צילום: youtube

PLAY

אל תתנו להם מסורים

בשלג אף אחד לא ישמע אותך צורח, חתולים נופלים לאט, כוריאוגרפיה של רובוטים, לונה פארק לגולות ואנימציה שגיירומו דל טורו עוד יכניס לסרט הבא שלו

04.04.2016, 19:09 | נמרוד צוק

1. המנסרים מפינלנד

צמד החוואים הפינים הללו, במקום לעשות את מה זה שלא יהיה שחוואים פינים נוהגים להעביר באמצעותו את ימיהם, החליטו לחבר מסור חשמלי לרחפן בעל 8 להבים ולהדגים כיצד ניתן להשתמש בו כדי לחתוך ענפים, לרסק נטיפי קרח במקומות גבוהים ואף להשמיד אנשי שלג חסרי ישע. הם גם נתנו לו את השם Killer Drone. אנחנו כבר רואים לאן הסיפור הזה הולך.

2. אינסטינקט של חתול

כולם יודעים שחתולים מסוגלים לנחות בשלום על ארבע רגליים גם בנפילות המפתיעות ביותר, אבל איך בעצם הם עושים את זה? ב-BBC משתמשים בסרטון בהילוך איטי של קרקל שצולם באמצע ניתור כדי להסביר.

 

3. נושאי המגבעת

עוד דברים שרובוטים לומדים לעשות, מספר 178845: לקחת חלק בריקוד קבוצתי, במקרה הזה כוריאוגרפיה של פיטר וויליאם הולדן שמשתמש בהם כדי להזיז באוויר חוליה של כובעי פדורה לקול "דהרת הוולקיריות" של ואגנר.

4. יום כיף

"הר הגולות" הוא פארק שעשועים עצום מימדים (במונחים של גולות) ומפורט להפליא שבחור בשם בן טארדיף בנה, בעיקר מחתיכות עץ. כי גם גולות רוצות לעשות חיים.

5. תנועה מגונה

האמן שמכנה עצמו זולוק יוצר אנימציות ג'יף בסגנון מינימליסטי ונקי, עם תוכן שמכפיל ומזיז אברי גוף אנושיים באופן שנע בין האסתטי למטריד.

מטריד ומהמם, צילום:  zolloc.com מטריד ומהמם | צילום: zolloc.com מטריד ומהמם, צילום:  zolloc.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות