אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוועידה המוטסת

שגריר ארה"ב: "החברות הישראליות מביאות את החדשנות והאמריקאיות את הגלובליות"

דן שפירו הזמין את משתתפי הוועידה להשתתף בתוכנית Select USA, שיזם הנשיא אובמה ושנועדה לעזור לחברות זרות לבסס פעילות בארה"ב: "אני רוצה שהשנה יהיו במשלחת לפחות 25 חברות"

06.04.2016, 07:33 | עומר כביר ודור צח, סן פרנסיסקו

"איכות האנשים בטיסה הזו מעידה על הכישרון והיזמות שקיימים בישראל, שהפכה למרכז חדשנות עולמי ששני רק לעמק הסיליקון". כך אמר שגריר ארה"ב בישראל, דן שפירו, בפתח הוועידה המוטסת של "כלכליסט", שנערכה במהלך טיסה ישירה מתל אביב לסן פרנסיסקו. "זה תענוג וכבוד להיות כאן עם כמה מהמנהיגים הגדולים של תעשיית ההייטק בישראל", הוא הוסיף. 

קראו עוד בכלכליסט

השגריר הקדיש חלק ניכר מדבריו לתיאור מערכת היחסים הקרובה בין ישראל לארה"ב, בעיקר בתחום ההייטק. "אנחנו חולקים את אותם ערכים, ויש בינינו סינגריה בתחום הכלכלי. אין מערכת יחסים בעולם שמפיקה יותר חדשנות. אנחנו רואים את זה בהרבה תחומים שבהם יזמים ומדענים ישראלים עובדים עם משקיעים אמריקאים".

דן שפירו, שגריר ארה"ב בישראל פותח את הוועידה המוטסת דן שפירו, שגריר ארה"ב בישראל פותח את הוועידה המוטסת דן שפירו, שגריר ארה"ב בישראל פותח את הוועידה המוטסת

"יזמים ישראלים אף פעם לא מרוצים ותמיד רוצים לקחת את הדברים לרמה הבאה. יש יתרון אמיתי בשילוב בין המגזרים. חברות אמריקאיות עוזרות לישראליות להפוך לגלובליות וחברות ישראליות עוזרות לאמריקאיות להיות חדשניות יותר. זה מודל חכם שעובד טוב".

 

שפירו הזכיר את תוכנית Select USA, שיזם הנשיא ברק אובמה ושנועדה לעזור לחברות זרות, ובכללן ישראליות, לבסס פעילות בארה"ב. "ביוני הזה אוביל משלחת שנייה לוועידה של התוכנית בוושינגטון, וכל חברה שתיקח בה חלק תוכל לפגוש חברות מכל העולם וגורמים כלכליים מכל מדינות ארה"ב, ולאתר הזדמנויות לפעילות מקומית שם", הוא סיפר, והזמין את היזמים בטיסה לבוא ולדבר אתו על התוכנית באופן אישי. "אני רוצה שהשנה יהיו במשלחת לפחות 25 חברות", סיכם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות