אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוועידה המוטסת

מנכ"ל Gett: "מטרתנו היא שכל רכב של גט יגיע לתפוסה של כ-100% לאורך היום"

שחר ווייסר בוועידה המוטסת של כלכליסט: "בדקנו מה הערך העיקרי שאנחנו מביאים למשתמשים שלנו. הבנו שאותה טכנולוגיה ששינתה את הדרך שבה אנשים משתמשים בתחבורה ישימה גם בתחומים נוספים, ועל כן הפעלנו שירות משלוחים כמעט בכל מקום שאנחנו עובדים בו"

06.04.2016, 18:00 | דור צח, סן פרנסיסקו

"המטרה שלנו היא שכל רכב של גט יגיע לתפוסה של כמעט 100% לאורך היום", כך אמר שחר וייסר, מנכ"ל Gett, בוועידה המוטסת של "כלכליסט". לדבריו, "היום אנחנו פרוסים כמעט בכל מקום בארץ ויכולים לקרב את הרגע שבו המונית יכולה לעבוד כל הזמן. אני מקווה שנראה קפיצת מדרגה בנושא הזה בחודשים הקרובים".

 

וייסר פירט בנוסף על החלטת גט להתרחב לתחומים נוספים מלבד הסעת נוסעים, דוגמת משלוחים: "בדקנו מה הערך העיקרי שאנחנו מביאים למשתמשים שלנו בטריטוריות המרכזיות מבחינתנו - ניו יורק, בריטניה וכמובן ישראל. הבנו שאותה טכנולוגיה ששינתה את הדרך שבה אנשים משתמשים בתחבורה ישימה גם בתחומים נוספים, ועל כן הפעלנו שירות משלוחים כמעט בכל מקום שאנחנו עובדים בו".

שחר וייסר מייסד ומנכ"ל Gett , צילום: עמית שעל שחר וייסר מייסד ומנכ"ל Gett | צילום: עמית שעל שחר וייסר מייסד ומנכ"ל Gett , צילום: עמית שעל

בתשובה לשאלה איך גט מתמודדת מול אובר, הסטארט-אפ בעל השווי הגבוה בעולם כיום, אמר וייסר: "בסופו של דבר חברה אחת שונה מאחרת. התנהלנו היטב, ההכנסות שלנו גדלות, והגענו לחצי מהמוניות בלונדון. התחרות עוזרת לנו להתפקס על הדברים הנכונים ולגרום לנהגים וללקוחות לרצות לעבוד איתנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות