אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר מנהלת הליגה, יורם באומן, עוזב צילום: אוראל כהן

יו"ר מנהלת הליגה, יורם באומן, עוזב

לאחר שנתיים בתפקיד, הודיע באומן כי הוא מעוניין לחזור ולהתמקד בעסקיו האישיים החל מהקיץ הקרוב. "הקמנו באפס זמן גוף ללא אמצעים ובלי כל תקציב", אמר בהודעת המנהלת

06.04.2016, 14:06 | ynet
יו"ר מינהלת הליגות יורם באומן, הודיע היום (ד') בישיבת ההנהלה על כוונתו לסיים את תפקידו עד פתיחת עונת המשחקים הבאה. ההחלטה נובעת מהרצון האישי שלו "להוריד הילוך" באינטנסיביות של העבודה וכוונתו להתרכז בחברות בקבוצת פובליסיס.

קראו עוד בכלכליסט

אורן חסון (מימין) עם יורם באומן. "התדנבתי", צילום: ראובן שוורץ אורן חסון (מימין) עם יורם באומן. "התדנבתי" | צילום: ראובן שוורץ אורן חסון (מימין) עם יורם באומן. "התדנבתי", צילום: ראובן שוורץ

 יורם היה שותף להקמתה של המנהלת ושימש בתפקיד במשך שנתיים. גולת הכותרת בתקופתו היא מכירת זכויות השידור של הכדורגל הישראלי במעל 680 מליון ש"ח לחמש שנים.יורם התחייב להישאר עד פתיחת עונת המשחקים כדי לבצע הליך חפיפה מסודר ליו"ר החדש שייבחר.

"כשנתבקשתי לבוא ולהתנדב ולסייע לתהליך הבראת הכדורגל נענתי בחיוב", אמר יורם באומן בהודעה מטעם מינהלת הליגה. "הקמנו באפס זמן גוף ללא אמצעים ובלי כל תקציב. ארגון יציב וחזק, כזה שמטפל בהצלחה בכל ענייני הכדורגל. 

יחד עם זאת, הודעתי היום להנהלה כי אני חייב לשוב לעסקים בהם אני עובד ולהקדיש להם את הזמן המתבקש. אני מבקש להודות היום לכל הצוות הנהדר של המנהלת בראשותו של המנכ"ל אורן חסון ולכל השותפים של הכדורגל הישראלי על שנתיים אינטנסיביות של עבודה ומתחייב להמשיך ולסייע לכדורגל הישראלי".

ועדת ההנהלה ביקשה למסור: "אנו מבקשים להודות ליורם על התרומה הנהדרת שלו להקמתה של המנהלת ולכדורגל הישראלי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות