אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי גולן טלקום לשר התקשורת נתניהו: דאג לנו להסכם קיבוצי

עובדי גולן טלקום לשר התקשורת נתניהו: דאג לנו להסכם קיבוצי

כאשר ברור עכשיו שהעסקה לא תאושר, למיכאל גולן אין שום סיבה לחתום על הסכם קיבוצי מאחר והחברה ככל הנראה תלך לפירוק.

06.04.2016, 14:52 | אלירן מלכי

יו"ר ועד עובדי גולן טלקום, הודיה אוהב שלום, שיגרה הבוקר (יום ד') מכתב בהול לראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו וביקשו ממנו להורות לגולן טלקום לחתום לאלתר על הסכם קיבוצי עם עובדי החברה.

בקשת העובדים מגיעה בעיתוי בעייתי מאוד מבחינת כל הגורמים. הרשות להגבלים עסקיים עומדת להכריז באופן רשמי שבוע הבא כי היא לא מאשרת את מיזוג סלקום וגולן טלקום, מה שישאיר לגולן חוב ענק של 600 מיליון שקל לסלקום שכפי שהיא הצהירה – אין באפשרותה לכסות.  

בנימין נתניהו , צילום: אוהד צויגנברג בנימין נתניהו | צילום: אוהד צויגנברג בנימין נתניהו , צילום: אוהד צויגנברג

בנקודת הזמן הנוכחית, כאשר ברור שהעסקה לא תאושר, למיכאל גולן אין שום סיבה לחתום על הסכם קיבוצי מאחר והחברה ככל הנראה תלך לפירוק.

אוהב שלום כתבה לנתניהו כי "מזה כשנה וחצי שאנו מנהלים מו"מ ארוך מתיש ועיקש עם חברת גולן טלקום לחתימה על הסכם קיבוצי לעובדי החברה להסדרת יחסי עבודה ותנאי העסקת העובדים בחרה. המשא ומתן הסתיים, אך חברת גולן טלקום מעכבת את חתימת ההסכם הקיבוצי וכך נוצר מצב ולפיו עובדי גולן טלקום שבויים בידי החברה".

אוהב שלום גם מתחה ביקורת על מכתב שפורסם בתחילת השבוע מטעם עובדי גולן טלקום וכתבה לנתניהו כי "חשוב לנו להדגיש כי המכתב אשר הועבר אליך מטעם עובדי גולן טלקום המבקש לעודד את המכירה לא נשלח מטעם ועד העובדים – הנציגות המוסמכת של עובדי החברה. נציין כי עמדתנו לגבי המכירה אינה רלוונטית". מחברת גולן טלקום טרם נמסרה תשובה.

מחברת גולן טלקום נמסר: "החברה אינה דנה בנושא עובדים מעל ערוצי התקשורת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות