אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך הופכים משבר הומניטרי לאמנות צילום: Embassy for the Displaced/vimeo

PLAY

איך הופכים משבר הומניטרי לאמנות

לסרוק את הפליטים, חתול מוטרד מאוד, אמן שמשתמש בפוטושופ כדי להעלות מודעות לבעיות חברתיות, השימוש ההגיוני היחיד לצבעי פנדה, וכמות בלתי נתפסת של שלג

06.04.2016, 22:09 | נמרוד צוק

1. בעיית הפליטים, עכשיו ב-3D

הסיפור של הפליטים הסורים שזורמים לאירופה במאות אלפים כבר נטחן בתקשורת מכל זווית ובכל מדיום אפשרי – בטקסטים, תמונות, סרטונים ואפילו מציאות מדומה. הנה זווית אחת, יוצאת דופן ועוכרת שלווה שלא ראיתם עדיין: וידיאו ארט של קולקטיב האמנים "השגרירות של העקורים" שמשתמש בסריקות תלת-ממד רפואיות להראות סצנות שונות במחנה הפליטים שעל האי לסבוס בניסיון להעביר את המצב הנפשי של האנשים שנאלצו לנטוש את מולדתם.

2. שובו של חתול ה-OMG

מסיבה כלשהי קיימת בעולם קופסת חסכון צ'יזית למדי שמעוצבת כקופסת קרטון ובתוכה חתול רובוטי, שמושיט יד ולוקח מטבעות שמניחים ליד הפתח. יש לפחות חתול ממשי אחד שקיבל את זה בהלם מוחלט.

חתולים שמופתעים מדברים חתולים שמופתעים מדברים חתולים שמופתעים מדברים

3. השם הוא קאי, באסטרד

האמן הקונספטואלי קאי באסטרד משתמש בפוטושופ כדי להפוך מזלג לסוג של חנוכיה, להמחיש את נזקי העישון, לכסות את פניהם של אנשים בריאים במחלות עור מבחילות ושאר טריקים ויזואליים שנעים בין המשעשע למטריד.

 , צילום: Kai Bastard/instagram צילום: Kai Bastard/instagram  , צילום: Kai Bastard/instagram

4. ועתה למשהו אחר לגמרי

איך הופכים ערימה של צבעי פנדה שמחים וצבעוניים לקדירה של נוזל עכור ודוחה?

5. סרטון אחד שווה אלף מלים שונות לשלג

פינלנד היא אחד המקומות היפים על פני כדור הארץ בחורף, אם לא היפה שבהם. הנה סרטון באיכות 4K עבור ישראלים שמתגעגעים לחורף המושלג שמעולם לא היה להם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות