אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש ללאומי קארד: רון פאינרו, ראש החטיבה הפיננסית בבנק לאומי צילום: גלעד קוולרצ'יק

מנכ"ל חדש ללאומי קארד: רון פאינרו, ראש החטיבה הפיננסית בבנק לאומי

פאינרו יחילף בתפקיד את חגי הלר שמילא את תפקיד המנכ"ל בשלוש וחצי השנים האחרונות ועלות שכרו עמדה על 3 מיליון שקל בשנת 2015; טרם הצטרפותו ללאומי, יזם והקים פאינרו את קרן ההשקעות רונקו קפיטל

10.04.2016, 10:36 | רעות שפיגלמן

דירקטוריון לאומי קארד החליט היום (א') למנות את רון פאינרו לתפקיד מנכ"ל לאומי קארד, בכפוף לאישור בנק ישראל. פאינרו יחליף את חגי הלר, אשר ביקש לסיים את תפקידו לפני שבועות אחדים.

קראו עוד בכלכליסט

פאינרו, 48, הינו בוגר חשבונאות בהצטיינות מאוניברסיטת ת”א ובעל תארי B.Sc בהצטיינות בפיזיקה והנדסת חומרים מהטכניון, מכהן בארבע השנים האחרונות כסמנכ"ל בכיר וראש החטיבה הפיננסית (CFO) בבנק לאומי. טרם הצטרפותו ללאומי, יזם והקים פאינרו את קרן ההשקעות רונקו קפיטל פרטנרס.

רון פאינרו , צילום: בועז אופנהיים רון פאינרו | צילום: בועז אופנהיים רון פאינרו , צילום: בועז אופנהיים

פאינרו יחילף בתפקיד את חגי הלר, שיפרוש מלאומי קארד לאחר 16 שנים. הלר מילא את תפקיד המנכ"ל בשלוש וחצי השנים האחרונות ועלות שכרו עמדה על 3 מיליון שקל בשנת 2015.

בחודש האחרון בוצעו חילופי תפקידים נוספים בלאומי קארד. מאיר אהרוני מונה לתפקיד מנמ"ר (מנהל מערכות מידע), במקומו של אשר רשף שהודיע בסוף השנה שעברה על כוונתו לפרוש.

 

חילופי התפקידים נעשים על רקע שינויים הצפויים במערכת הבנקאית, כמו המלצתה של הוועדה להגברת התחרותיות במערכת הבנקאית (וועדת שטרום) שמסתמן כי תיושם בדבר הפרדתן של לאומי קארד וישראכרט מבנק לאומי (80%) ומבנק הפועלים (98%) בהתאמה. חילופי מנכ"לים לא פסחו גם על ישראכרט כאשר מוקדם יותר השנה החליף רון וקסלר את רונן שטיין בתפקיד המנכ"ל.

מספר שנים לפני כן, נוכח שינויים צפויים בשוק הסלולר בשנת 2011 נצפתה תופעה דומה של עזיבת מנכ"לים ומינוי מחליפים להם בסלקום, בפלאפון ובחברות תקשורת נוספות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות