אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלושה ישראלים מקימים פרויקט של 400 מיליון דולר במנהטן צילום: טומי כהן

שלושה ישראלים מקימים פרויקט של 400 מיליון דולר במנהטן

חברת HAP Investments שבבעלות ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל דיווחה כי רכשה ארבע חלקות קרקע צמודות על פני שטח של כ- 1.2 דונם במנהטן, במטרה להקים מתחם מגורים ומסחר; היקף ההכנסות הצפוי מהפרוייקט נאמד בכ-650 מיליון דולר

10.04.2016, 15:29 | אורן פרוינד
שוק הנדל"ן בניו יורק עדיין מתאושש מהמשבר של 2008 ומושך אליו לא מעט משקיעים ישראלים. חברת HAP Investments שבבעלות אנשי העסקים הישראלים ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל, היא אחת מהם.

קראו עוד בכלכליסט

HAP דיווחה היום כי רכשה ארבע חלקות קרקע צמודות המתפרסות על פני שטח של כ- 1.2 דונם ברחוב 28 מערב, בין השדרה השביעית והשמינית במרכזה של צ'לסי בסכום כולל של 75 מיליון דולר. חלקות אלה מצטרפות לשלוש חלקות בשטח מצרפי של כדונם אחד שרכשה החברה באותו המיקום לפני קצת יותר משנתיים תמורת סכום של 51 מיליון דולר.

שלושת הישראליים מתכוונים להקים על המגרשים האלו את מתחם המגורים והסחר "HAP EIGHT" בהשקעה של 400 מיליון דולר. במתחם יוקמו שני מגדלי מגורים שיתנשאו לגובה של 21 קומות (בנוסף ל-5 קומות מתחת לקרקע לחניה) ויכללו שלושה ייעודים שונים: שטחי מסחר, מחסנים ומשרדים. היקף ההכנסות מהפרויקט נאמד בכ-650 מיליון דולר.

ערן פולק אמיר חסיד וניר אמזל, צילום: טומי כהן ערן פולק אמיר חסיד וניר אמזל | צילום: טומי כהן ערן פולק אמיר חסיד וניר אמזל, צילום: טומי כהן

לדברי אמיר חסיד מבעלי החברה ומנהל הפיתוח העסקי של HAP, "אזור צ'לסי עובר בשנים האחרונות תהליך של שינוי תב"ע מאזור תעשייה, שכלל מוסכים חניונים ומועדונים לאזור מגורים ותהליך זה בא לידי ביטוי הן בתמהיל העסקים באזור שכולל יותר ויותר מסעדות טרנדיות, אתרי שופינג, גלריות בעלות שם והן בהיקפי הביקושים".

חברת Developers HAP Investment מנהלת כיום 13 פרויקטים נדל"ניים ופרויקט נוסף בניו ג'רזי, הנבנים במקביל. הפרויקטים של HAP מכילים 1500 יחידות דיור, שמתפרסים על פני שטח של 1.5 רגל רבוע (13 דונם) ושווים הכולל נאמד ב-1.3 מיליארד דולר. לפני שנה הקימה החברה את קרן ההשקעות HAP Venture Fund, מתוך מטרה לאפשר למשקיעים ישראליים להשתתף בפרויקטים שהיא בונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות