אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת רמי לוי: סמנכ"ל התפעול נחקר באזהרה צילום: עמית שעל, מתוך עמוד הפייסבוק של אלקנה אלון

פרשת רמי לוי: סמנכ"ל התפעול נחקר באזהרה

שמואל לוי נחקר לאחרונה במסגרת החקירה נגד בעל השליטה ברשת. לפי החשד, רמי לוי עשה שימוש שלא כדין במידע על לקוחות הסלולר של חברת הבת רמי לוי תקשורת

10.04.2016, 20:24 | אלירן מלכי, תומר גנון ונורית קדוש

שמואל לוי, סמנכ"ל התפעול של רשת השיווק רמי לוי שיווק השקמה, נחקר לאחרונה באזהרה במפלג חקירות ירושלים, במסגרת החקירה נגד בעל השליטה בחברה – רמי לוי.

החקירה נגד רמי לוי ועובדים נוספים בחברה נפתחה לפני כחודש. על פי החשד, בעל השליטה ברשת המרכולים עשה שימוש שלא כדין במידע על לקוחות הסלולר של חברת הבת - רמי לוי תקשורת - שנאגר במערכת מניעת ההונאות שלה. לוי, כך חושדים במשטרה וברשות למשפט, טכנולוגיה ומידע (רמו"ט) שבמשרד המשפטים, ניצל את המערכת, המנטרת למשל דפוסי תקשורת ומיקומים של מנויים, כדי לאסוף מידע רגיש ופרטי אודותיהם. יחד עם לוי נחקרו בחודש שעבר חתנו אופיר אטיאס, דירקטור בחברה והאחראי על תחום התקשורת. כן נחקר שלמה גוליאן, סמנכ"ל תפעול ונציב פניות הציבור ברמי לוי תקשורת.

קראו עוד בכלכליסט

רמי לוי, צילום: בלומברג רמי לוי | צילום: בלומברג רמי לוי, צילום: בלומברג

רמי לוי תקשורת הוא מפעיל וירטואלי שהחל את דרכו לפני כשלוש שנים עם הרפורמה בשוק הסלולר. החברה מתפקדת כמפעיל וירטואלי המשתמש בתשתית של חברת פלאפון, בכדי לספק ללקוחותיה את השירותים. ללוי יש כ-110 אלף מנויים שחלקם עובדים בחברה, כך שנבדק חשד האם השימוש לכאורה שנעשה במערכת היה כדי לעקוב אחרי עובדים.

החקירה החלה, בין היתר, בעסקות מידע שפרסם בפייסבוק אלקנה אלון - בכיר לשעבר בחברת רמי לוי. אלון טען לעבירות חמורות לכאורה שבוצעו בחברת הסלולר הנוגעות לפגיעה בפרטיות. בתגובה לדברים, טען רמי לוי כי אלון גנב ממנו בעת שעבד בחברה וכי הוא מנסה לסחוט אותו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות