אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
AIG חצתה ב-2015 לראשונה את רף ההכנסות של מיליארד שקל צילום: אריאל שרוסטר

AIG חצתה ב-2015 לראשונה את רף ההכנסות של מיליארד שקל

חברת הביטוח ממשיכה לקדם נהיגה בטוחה דרך הוזלת תעריפי ביטוח לנהגים שמאמצים מערכת ניטור נהיגה

10.04.2016, 20:50 | רחלי בינדמן

מנכ"ל חברת AIG, שי פלדמן, והנהלת החברה, הציגו היום את סיכום שנת 2015 ותחזית לשנת 2016. הנהלת החברה הציגה נתוני חדירה בכמה ממוצרי הביטוח שלה, כשהבולטים בהם הם בתחום הרכב והסייבר. הגידול בהיקפי הפעילות הוביל לרווח כולל של 90 מיליון שקל ב-2015, לעומת רווח של 83 מיליון שקל ב-2014, זאת למרות ירידה חדה ברווחי השקעות החברה. למעשה ב-2015 החברה עברה לראשונה רף הכנסות של מיליארד שקלים עם סך הכנסות מפרמיות של מעט יותר ממיליארד שקל, עלייה של 6.3% בהשוואה לשנה הקודמת. 

מתוך סדרת הפרסומות של AIG מתוך סדרת הפרסומות של AIG מתוך סדרת הפרסומות של AIG

יותר מ-30% מהלקוחות אימצו את מערכת aig safe drive. המערכת, המספקת לנהגים משוב על ביצועי הנהיגה שלהם ומאפשרת להם גם לשפר את נהיגתם, היא חלק מהאסטרטגיה של AIG המעודדת נהיגה טובה המאפשרת לזכות בהנחות בתעריפי הביטוח.

כ-50% מלקוחות AIG Safe Drive שחידשו את הפוליסה היו זכאים להנחה, הנעה בין 5% ל-30%: מעל שני שליש מהם זכאים להנחה של 10%-20% הנחה, ו- 10% מהם זכאים ל- 25% הנחה ומעלה. יש לציין כי המערכת אינה קונסת על ציון נמוך בגין נהיגה שאינה בטוחה.

ב-2016 AIG ממשיכה את הרחבת המהלך, וכחלק ממהפכת הדיגיטל של החברה מושקת בימים אלו אפליקציית AIG Safe Drive. האפליקציה מאפשרת לנהג לעקוב בזמן אמת אחר איכות נהיגתו, ולקבל התראות על אירועי נהיגה חריגים – בלימות פתאומיות, תאוצות חריפות, סטייה מנתיב וכו'. האפליקציה פותחה בשיתוף עם איתוראן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות