אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממשיכה להסתבך: רשות המסים הוציאה צו הקפאה על הנכסים של ענבל אור צילום: דנה קופל

ממשיכה להסתבך: רשות המסים הוציאה צו הקפאה על הנכסים של ענבל אור

משמעות הדבר שלא ניתן לעשות שינוי בבעלות הנדל"ן שבבעלותה הפרטית. קודם לכן, שוטרים שהגיעו למלון בו שוהה אור הגישו לה זימון לחקירה נוספת מחר במפלג ההונאה של מחוז תל אביב

11.04.2016, 14:39 | זוהר שחר לוי ועומרי מילמן

רשות המסים הוציאה צו הקפאה על כל הנכסים של ענבל אור. משמעות הדבר שלא ניתן לעשות שום שינוי בנכסים הרשומים על שמה ועל שם ילדיה, וכך גם ברכביה. הצו, שהוצא לבקשת מחלקת חקירות מכס ומע"מ ירושלים המנהלת את החקירה בעניינה, לא מותנה בזמן. מדובר ב-12 נכסים, דירות וזכויות במקרקעין. קודם לכן, עזבה המשטרה את המלון בו שוהה אור, לאחר ששוטרים שהגיעו למקום מסרו לה זימון לחקירה נוספת מחר (ג') במפלג ההונאה של מחוז תל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

חוקרי המשטרה הגיעו הבוקר למלון West בחוף הצפוני של תל אביב בו משתכנת בימים אלו ענבל אור. השוטרים אף קראו לאנשי מד"א לאחר שחשה ברע וזו טופלה במקום. אור אמורה הייתה להתייצב הבוקר במפלג ההונאה של מחוז תל אביב כדי למסור עדות על כך שעובדיה מעלו בכספי החברות שלה, אולם היא נמנעה מלהגיע והשוטרים הגיעו למלונה.

שוטר בכניסה למלון ווסט בו שוהה ענבל אור, צילום: דנה קופל שוטר בכניסה למלון ווסט בו שוהה ענבל אור | צילום: דנה קופל שוטר בכניסה למלון ווסט בו שוהה ענבל אור, צילום: דנה קופל

אור שיגרה באמצעות בא כוחה, עו"ד עדי כרמלי, מכתב למשטרה ובו טענה כי בידיה חומרים חדשים שעשויים לנקות אותה מחשד לפלילים. לדברי בא כוחה, מהמידע שבידיהם נעשו מעשים פליליים על ידי בכירים בחברה וכי אור מבקשת למסור את הפרטים שברשותה לחוקרי המשטרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
עורכי הדין של בעלי אגחים צריכים ללמוד מזה ולבקש צווי הקפאת נכסים על נכסים של בעלי מניות
חשוב שעורכי הדין שלנו בעלי האגחים ייראו שזה דווקא מקובל לבקש צו הקפאת נכסים על הנכסים האישיים של בעלי המניות בחברות שאינן פורעות את חובותיהן לבעלי האג"ח. תסתכלו כאן, גם במקרה של ענבל אור מדובר בנושים (מכוח זכות השבה בגין הפרת חוזה לרכישת דירות) שעורכי הדין שלהם ביקשו הקפאת הליכים על הנכסים האישיים של בעלת המניות הגדולה ענבל אור מבלי להתחשב במסך ההתאגדות של "חברה בע"מ". תעשו את זה גם למעננו ותבקשו צו הקפאת נכסים על הנכסים האישיים של בעלי המניות שאינן פורעות לנו את האגחים.
בעל אג"ח  |  11.04.16
19.
שימו לב למה שיתפתח בהמשך..
ענבל אור מחליפה בכל יומיים עו"ד וכפועל יוצא משנה גרסאות. פעם מס הכנסה אשמים, פעם בנק מזרחי, פתאום העובדים גנבים.. הגב' מנסה כל דבר שלדעתה עשוי להוציא אותה מהבוץ. לאדם הסביר זה נראה מאוד עלוב ופתטי.. כשהגב', בעלת כישורי המשחק הרדודים, תבין שהכל סוגר עליה, היא תעשה הצגות של התעלפויות וכ'ו, והשלב הבא.., היא פשוט תשחק משחק שהיא לא כשירה לעמוד לדין. עוה"ד הקטנים יטענו שהיא קרסה נפשית עקב הלחץ הגדול. כדי להצדיק טענתם הם ישאלו: מי יכול היה לעמוד בכל הלחצים הללו..? הגב' ענבל אור תעדיף "להיות לא כשירה" מאשר להיכנס לנווה תרצה. אבל, השופטים אינם מטומטמים, את המחיר היא תשלם ואנחנו מקווים שהצדק ייצא לאור ותיסלל לה הדרך לנווה תרצה. מקווה בשביל הרוכשים שמצבם ישתפר. מקווה בשביל ענבל שתעמוד בעול ריצוי המאסר ושבעתיד תשנה דרכה. תהיו בריאים!!
ירון , תל אביב  |  11.04.16
לכל התגובות