אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המפרק דרש את הג'יפ של ענבל אור, תגובתה בנושא תתעכב לאחר שהחליפה שוב עו"ד צילום: אוראל כהן

המפרק דרש את הג'יפ של ענבל אור, תגובתה בנושא תתעכב לאחר שהחליפה שוב עו"ד

אור שהחליפה את בא כוחה פעם נוספת ביקשה ארכה בהגשת תשובתה בנוגע לדרישת מפרק החברה להפקיד אצלו את ג'יפ הלנדרובר וכלי רכב נוספים שברשותה; שופט המחוזי איתן אורנשטיין הסכים לבקשתה

11.04.2016, 16:17 | זוהר שחר לוי
שופט הפירוקים בבית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, אישר לענבל אור ארכה להגשת תגובה בנוגע לדרישת המפרק להפקיד אצלו את ג'יפ הלנדרובר שלה, זאת לאחר שאור החליפה את בא כוחה פעם נוספת.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הודעת בא כוחה החדש של אור, עו"ד שלמה טופז, יזמית הנדל"ן פנתה אליו אתמול (א') בשעות הערב וביקשה ממנו לייצג אותה בהליכים, זאת לאחר שמי שייצג אותה עד כה, עו"ד דן נובהארי הודיע כי הוא נאלץ לנסוע לנסיעה ארוכה לחו"ל ובשל כך לא יוכל להמשיך לייצג אותה בתיק.

לדברי עו"ד טופז, אור הייתה אמורה להגיע למשרדו כבר היום בשעות הבוקר ולהעביר לידיו את החומר המשפטי במטרה להסדיר את הייצוג, "אולם לנוכח דרישת המשטרה כי תתייצב היום לחקירה נדחתה הפגישה". משכך החומר המשפטי אינו נמצא בידיו.

אורנשטיין. ארכה תמורת ג אורנשטיין. ארכה תמורת ג'יפ | צילום: שאול גולן אורנשטיין. ארכה תמורת ג

עוד מצוין כי אור יצרה קשר עם טופז בדחיפות וייפתה את כוחו טלפונית לצורך ההודעה שהגיש לבית המשפט. "על כן", כך נכתב לבית המשפט, "ועל מנת שהגברת אור תהיה מיוצגת בהליך, מתבקש בית המשפט להיעתר לבקשה וליתן ארכה קצובה של 24 שעות להגשת התגובה".

אור התבקשה להגיב על דרישתו של כונס הנכסים שלה, עו"ד איתן ארז, כי תפקיד בידיו את ג'יפ הלנדרובר שברשותה כמו גם כלי רכב נוספים. הג'יפ היוקרתי משועבד לבנק מזרחי טפחות. לפי הכונס, אור התבקשה להעביר זה מכבר את הרכב אך לא עשתה זאת. "בנסיבות אלו", כתב הכונס, "ועל מנת למנוע הברחה של הרכב ורכבים נוספים שבבעלותה של אור (ככל שישנם) יש לאפשר לתפוס את הרכב".

אור, באמצעות סנגורה עו"ד עדי כרמלי, שאינו מייצג אותה עוד, פנתה בימים האחרונים למשטרה ודרשה למסור עדות לאחר שלדבריה הגיעו לידיה פרטים וחומרים על כך שעובדיה הונו אותה ומעלו בכספי החברה. בהתאם לכך התבקשה אור להגיע היום בשעה 10:30 למפלג ההונאה שבמחוז תל אביב אך לא הגיעה. בעקבות זאת, שוטרים ממפלג ההונאה הגיעו למלון בו היא משתכנת בימים אלו בחוף הצפוני של תל אביב ולאחר שחשה ברע זימנו אותה לחקירה נוספת מחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות