אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוכני הביטוח גייסו את גדעון סער לוועדה מטעמם לבחינת עתיד הענף צילום: מוטי קמחי

סוכני הביטוח גייסו את גדעון סער לוועדה מטעמם לבחינת עתיד הענף

סער, לשעבר שר החינוך: "החלטתי לקחת את האתגר כי תפקידה של מנהיגות להיערך לעתיד". עלות שכרו: עשרות אלפי שקלים בשנה

12.04.2016, 07:18 | רחלי בינדמן

גדעון סער, שר החינוך לשעבר, מצא לו ג'וב מפתיע חדש. נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ הודיע אתמול בלילה בכנס הלשכה באילת כי סער יעמוד בראשות ועדה ציבורית שתבחן את עתיד ענף הביטוח ב-2030, ביוזמת לשכת סוכני הביטוח.

קראו עוד בכלכליסט

הוועדה שהלשכה הגדירה בשם הוועדה לעתיד ענף הביטוח 2030 תבחן את מערכות היחסים בענף, ואת אופן עבודת הסוכנים אל מול כלל הגורמים הרלוונטיים לעתיד ענף הביטוח 2030, תבחן את מערכות היחסים בענף, ואת אופן עבודת הסוכנים אל מול כלל הגורמים הרלוונטיים לעתיד ענף הביטוח. בשבועות הקרובים תחל הועדה בזימון הדיונים שיהיו פתוחים לציבור.

"אני רוצה לברך את נשיא לשכת סוכני הביטוח על ההישג בהורדת הפרסומת של שוקה. יש כאן מימד עקרוני, האיזון בין חופש הביטוי וכבוד האדם הופר מאד לאחרונה במדינת ישראל. טוב שבית המשפט הזכיר שחופש הביטוי הוא לא חופש הביזוי. החלטתי לקבל את האתגר כי תפקידה של מנהיגות הוא להיערך לעתיד ולא רק לחיות את בעיות ההווה" אמר אתמול סער.

"העולם משתנה במהירות רבה וכך גם שוק ההון והביטוח. כל אחד צריך לדעת להמציא את עולמו מחדש. תפקידו של הסוכן חשוב בראייה רחבה - להביא לחברה יותר בטוחה ויותר בריאה. במקום שמתכוננים לעתיד הינו מקום חשוב עבורי ואני מבטיח שתעשה עבודה רצינית, מקצועית ושקופה". אמר סער.

עלות העסקתו של סער נאמדת בעשרות אלפי שקלים בשנה.

גדעון סער, צילום: ענר גרין גדעון סער | צילום: ענר גרין גדעון סער, צילום: ענר גרין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות