אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבחן השוקה: בית המשפט דחה את בקשת ביטוח ישיר לעכב מיידית את הסרת הקמפיין צילום: דפנה גזית

מבחן השוקה: בית המשפט דחה את בקשת ביטוח ישיר לעכב מיידית את הסרת הקמפיין

חברת הביטוח ביקשה לעכב את פסק הדין עד להכרעה בערעור שהגישה לביהמ"ש העליון: "פסק הדין לא ברור לגבי מה מותר ומה אסור לפרסם. מה הדבר הבא שנפרסם שיעצבן את סוכני הביטוח והם ידרשו שנסיר?"

12.04.2016, 14:47 | רחלי בינדמן

בית המשפט דחה את בקשת ביטוח ישיר לעיכוב ביצוע מיידי של פסק הדין וביקש מלשכת סוכני הביטוח להגיב תוך 7 ימים לבקשת הצו.

קראו עוד בכלכליסט

ביטוח ישיר שנדרשה אתמול לעצור לאלתר את פרסום קמפיין "שוקה" במתכונתו הנוכחית הגישה היום (ג') בקשה דחופה לצו עיכוב לפסק הדין עד הכרעה בערעור שיגישו לבית המשפט העליון. ביהמ"ש קבע בפסיקתו כי הקמפיין מציג משפיל את סוכני ביטוח ומציגם כנהנתנים ומאותגרים טכנולוגית.

בביטוח ישיר בודקים כעת האם הפרסומות הנוכחיות עוברות על דרישות פסק הדין או שמא ניתן להמשיך בשידורן, כאשר ככל הנראה הערב לא יעלה הקמפיין בערוצי הטלוייזיה.

בסביבת ביטוח ישיר אמרו אתמול "אל דאגה. שני כהן לא תהיה מחוסרת עבודה. האיסור של פסק הדין הוא מאד ספציפי. מזה תקופה הסוכנים כבר לא מוצגים בפרסומות שלנו כנהנתנים. החשש שלנו הוא לגבי העתיד. מה הדבר הבא שנפרסם שיעצבן את סוכני הביטוח והם ידרשו שנסיר? צריך לייצר ודאות ופסק הדין כיום לא ברור דיו לגבי מה מותר ואסור לפרסם. פסק הדין הפתיע את כל הענף".

שני כהן בקמפיין "שוקה". ביטוח ישיר: "אל דאגה, כהן לא תישאר מחוסרת עבודה" שני כהן בקמפיין "שוקה". ביטוח ישיר: "אל דאגה, כהן לא תישאר מחוסרת עבודה" שני כהן בקמפיין "שוקה". ביטוח ישיר: "אל דאגה, כהן לא תישאר מחוסרת עבודה"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות