אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נציבות שירות המדינה תוקעת את אתר האינטרנט ג'וביז המיועד לפרסום משרות ציבוריות צילום: חיים צח לע"מ

נציבות שירות המדינה תוקעת את אתר האינטרנט ג'וביז המיועד לפרסום משרות ציבוריות

ספקית המשרות המרכזית של השירות הציבורי מסרבת לשתף פעולה עם האתר של לפ"מ בטענה שהוא לא יידע להתמודד עם העומס

14.04.2016, 08:08 | רוני זינגר

לשכת הפרסום הממשלתית (לפ"מ) השיקה בנובמבר האחרון את אתר ג'וביז, שנועד לרכז את כלל הצעות העבודה במשרות הציבוריות, אלא שנציבות שירות המדינה, ספקית המשרות המרכזית של שירות המדינה, מסרבת לשתף פעולה עם האתר. טענתה של הנציבות: האתר לא ידע להתמודד עם העומס שייווצר לו.

באתר נציבות שירות המדינה מתפרסמות דרך קבע כלל המשרות המוצעות בשירות המדינה, אולם אין להן זכר באתר ג'וביז,

ארגון מעש, הפועל לקידום התחדשות השירות הציבורי וחיזוקו, קיבל באחרונה פניות של מועמדים שהתנסו בחיפוש בג'וביז ולא הצליחו לאתר משרות שהוצעו על ידי נציבות שירות המדינה. "פנינו לנציבות שירות המדינה, וטענתם היתה שעקב חשש מעומסים שייווצרו בעקבות העלאת המשרות בג'וביז, הם אינם משתפים פעולה בפרסום", אמרה ל"כלכליסט" מנכ"לית מעש רחלי אדרי.

דיין, נציב שירות המדינה. מחרים את ג דיין, נציב שירות המדינה. מחרים את ג'וביז | צילום: חיים צח לע"מ דיין, נציב שירות המדינה. מחרים את ג

"מדובר ביוזמה טובה שעונה על צורך שנולד בעקבות פניות של מועמדים שמתקשים למצוא במקום אחד נגיש את כל משרות השירות הציבורי", אמרה אדרי, "אבל בפועל קיבלנו מוצר לא טוב כי נציבות שירות המדינה נמנעת מלפרסם באתר ג'וביז, והמשרות המוצעות בו אינן איכותיות אלא מיועדות לספקים ולעובדי קבלן".

תקציב הפרסום השנתי של ג'וביז עומד על 1.63 מיליון שקל, ועד כה הוא יצא בשני גלי פרסום ברדיו, בעיתונות ובאינטרנט. עלות פיתוח האתר עמדה על 1.45 מיליון שקל, ועלות שרתי החיפוש היתה 300 אלף שקל.

ממשרד התקשורת שהגיב בשם לפ"מ נמסר: "איננו מבינים מהיכן שאבתם את הטענה שלפ"מ אינה זוכה לשיתוף פעולה של הגופים שהוזכרו. האתר פותח בשיתוף מנהל הרכש במשרד האוצר. המידע שמתקבל מהרשויות נעשה בשיתוף פעולה מלא עם פורום ה־15". מנציבות שירות המדינה לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות