אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט הוציא צו זמני האוסר על ענבל אור לעשות שימוש בדירה בגבעתיים צילום: שאול גולן

בית המשפט הוציא צו זמני האוסר על ענבל אור לעשות שימוש בדירה בגבעתיים

אתמול פורסם ב"כלכליסט" כי המפרק הזמני של אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, דרש לפנות את אור מהדירה שאליה, על פי טענתו, פלשה בימים האחרונים ואף העבירה אליה את רכושה

16.04.2016, 20:59 | זוהר שחר לוי
בית המשפט המחוזי בתל אביב הוציא במהלך סוף השבוע צו זמני האוסר על ענבל אור לעשות שימוש בדירה בגבעתיים שאליה פלשה לפי טענת המפרק הזמני בימים האחרונים. השופט חגי ברנר קבע כי לא מצא מקום להוציא צו סילוק במעמד צד אחד, אולם הוציא את הצו הזמני עד לתגובתה של אור שתינתן עד ליום שני.

קראו עוד בכלכליסט

אתמול (ו') פורסם ב"כלכליסט" על דרישתו של המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, להורות לענבל אור לפנות את הדירה שאליה, לפי המפרק, פלשה בימים האחרונים ואף העבירה אליה את רכושה.

מדובר בדירה הנמצאת בבעלות חברת אליענה אור, מקבוצת אור, בת 5 חדרים ברחוב הל"ה בגבעתיים ועליה משכנתא בסכום של כ-1.5 מיליון שקל לבנק מזרחי טפחות. הדירה כולה משועבדת ללא הגבלת סכום לכיסוי חובות קבוצת החברות לבנק.

המפרק הזמני של הקבוצה, עורך דין איתן ארז, צילום: אוראל כהן המפרק הזמני של הקבוצה, עורך דין איתן ארז | צילום: אוראל כהן המפרק הזמני של הקבוצה, עורך דין איתן ארז, צילום: אוראל כהן

לפי המפרק הזמני של קבוצת אור, לאחר רישום המשכנתא לטובת הבנק, נרשמה בתחילת חודש מרץ הערת אזהרה לטובת שלי נרקיס בשל הלוואה בסכום של 1.5 מיליון שקלים שנטלה ממנו אור.

עובדת זרה ועשרות ארגזים

הדירה הייתה מושכרת והתפנתה בתחילת החודש כשבין המפרק למי ששימש בא כוחה של אור, עו"ד ראובן בילט, נקבע כי הדירה תישאר פנויה. אולם, בימים האחרונים הגיעו נציגי המפרק הזמני לדירה ובה מצאו עובדת זרה שטענה כי הינה עובדת עבור אור והיא נמצאת לבדה בבית

בא כוחו של המפרק הזמני, עו"ד יואב בן פורת, מצא בדירה עשרות ארגזים, רכוש של אור ומשפחתה, שהועברו לדירת החברה. "בחנו את הדירה עמוסת הארגזים שטרם נפרקו", כתב עו"ד בן פורת, "ולמדנו כי החייבת מנסה לפלוש לדירת החברה ולעשות בה כבשלה. ולפיכך מוגשת בקשה זו לסילוק ידה של החייבת מן הדירה של החברה שבפירוק".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות