אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חג ממבה שמח: רווח של 1.2 מיליון דולר ממכירת מרצ'נדייז ממשחקו האחרון של קובי בראיינט ב-NBA צילום: אם סי טי

חג ממבה שמח: רווח של 1.2 מיליון דולר ממכירת מרצ'נדייז ממשחקו האחרון של קובי בראיינט ב-NBA

מכירות המזכרות במשחק האחרון של כוכב לוס אנג'לס לייקרס הגיעו לשיא. "זה מראה שהאוהדים בהחלט מעריכים רגעים מסוג זה, ורצו שיהיה להם משהו שיעזור להם לזכור את האירוע", אמר ברייאנט

17.04.2016, 15:47 | שירות כלכליסט

קובי בראיינט הוא לא היחיד שהשיג מספרים מרשימים במהלך במשחקו האחרון בקריירה. נמכרו מזכרות מהמשחק של בראיינט בשווי 1.2 מיליון דולר. מדובר על שיא מכירות של יום אחד עבור כל ארנה ברחבי העולם.  

קראו עוד בכלכליסט

אולם, שיאי המכירות לא מפתיעים בהתחשב במחירי המוצרים: 13 כובעים מיוחדים מעור נחש שנוצרו עבור המשחק נמכרו ביותר מ-38 אלף דולר כל אחד. בנוסף, הוצעו למכירה ז'קטים במחיר של כ-6,000 דולר וחולצות בעלות של 824 דולר לחולצה.

כובעים מיוחדים מעור נחש נמכרו עבור מעל 38 אלף דולר, ז כובעים מיוחדים מעור נחש נמכרו עבור מעל 38 אלף דולר, ז'קטים הוצעו עבור קרוב ל-6,000 דולר וחולצות בעלות של 824 דולר לאחת. | צילום: אם סי טי כובעים מיוחדים מעור נחש נמכרו עבור מעל 38 אלף דולר, ז

"זה מראה שהאוהדים בהחלט מעריכים רגעים מסוג זה, ורצו שיהיה להם משהו שיעזור להם לזכור את האירוע", אמר בראיינט. בראיינט בהחלט עשה את המיטב להעניק לאוהדים שווי לכסף ששילמו: הוא קלע 60 נקודות לאחר שהכניס 22 מ-50 הקליעות לסל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות