אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'וני דפ אולץ לצלם סרטון התנצלות על הברחת הכלבים שלו לאוסטרליה צילום: cinemetraje

ג'וני דפ אולץ לצלם סרטון התנצלות על הברחת הכלבים שלו לאוסטרליה

דפ וזוגתו השחקנית אמבר הרד הכניסו באופן לא חוקי את כלביהם למדינה במטוסם הפרטי. סגן ראש ממשלת אוסטרליה איים תחילה להרדים את הכלבים, אך הסתפק לבסוף בגירושם מן המדינה: "לא נסכים עם זלזול בחוקי ההגנה הביולוגית שלנו, ולא משנה מי אתה". צפו בסרטון

18.04.2016, 14:00 | שירות כלכליסט

סגן ראש הממשלה של אוסטרליה ברנבי ג'ויס, פרסם סרטון וידאו שבו ג'וני דפ ואשתו אמבר הרד מתנצלים בפני אוסטרליה על שהכניסו באופן בלתי חוקי את כלביהם למדינה.

הרד הודתה היום בזיוף מסמכי הגירה כשהכניסה למדינה את הכלבים במאי בשנה שעברה, וקיבלה חודש מאסר על תנאי ללא הרשעה.

אולם ג'ויס, שאיומו להרדים את הכלבים אם בני הזוג לא "יעופו" מהמדינה עם הכלבים הכה גלים, דרש התנצלות מוסרטת.

הסרטון מראה את ג'ויס מדברת בשבח חוקי ההגנה הביולוגית של אוסטרליה, שנועדו לבודד את אוסטרליה ממחלות ממדינות אחרות ושבין השאר אוסרים על הכנסת חיות מחמד למדינה ללא הסגר.

"אוסטרליה חופשייה ממזיקים רבים וממחלות רבות הנפוצים סביב העולם, ומשום כך עליה להפעיל חוקי הגנה ביולוגית כה נוקשים. אנו מתנצלים שלא הצהרנו על כניסתם של פיסטול ובּוּ", אמרה הרד בסרטון.

ג ג'וני דפ (משמאל) וזוגתו אמבר הרד באוסטרליה | צילום: cinemetraje ג

דפ הוסיף: "כאשר אתם לא מכבדים את החוק באוסטרליה, הם יאמרו לך את זה נחרצות".

ג'ויס פרסם הודעה רשמית ובה הוא מגנה את אלו המנסים להבריח חיות לאוסטרליה, בלי הבדל מעמד.

"אני מעריך את נכונותה של הרד לקחת אחריות למעשיה בשנה שעברה ואת הודאתה כי הפרה את החוק הלאומי להגנה ביולוגית שלנו. הליכים משפטיים אלו מחזקים את המסר הברור שהעברתי לעולם בשנה שעברה שאנו לא נסכים עם זלזול בחוקי ההגנה הביולוגית שלנו, ולא משנה מי אתה".

הכלבים של ג הכלבים של ג'וני דפ וזוגתו | צילום: amoebic.tumblr הכלבים של ג

"ההליכים המשפטיים משקפים בבירור את הרצינות שבה רואה הממשלה את אכיפתם של חוקים אלו ואת העובדה שאין יוצא מן הכלל – החוק נועד לכולם באופן שווה".

בני הזוג הבריחו את הכלבים במטוסם הפרטי ונוכחותם של הכלבים במדינה נודע רק כאשר ביקרו בסלון טיפוח לכלבים. נגד בני הזוג נפתחה חקירה.

אמבר הרד וג אמבר הרד וג'וני דפ. "אנו מתנצלים שלא הצהרנו על כניסתם של פיסטול ובּוּ" | צילום: Facebook/Barnaby Joyce אמבר הרד וג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות