אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ננו דיימנשן הגישה בקשת פטנט עבור דיו להדפסה תלת מימדית צילום: עמית שעל

ננו דיימנשן הגישה בקשת פטנט עבור דיו להדפסה תלת מימדית

מדובר בדיו משולב - מוליך ומבודד - להדפסות של מעגלים אלקטרוניים באמצעות מדפסות תלת מימד. במקביל מפתחת החברה דיו משולב ניקל עם אוניברסיטת תל אביב

18.04.2016, 13:59 | דרור רייך

ננו דיימנשן רוצה להשתלט גם על תחום הדיו בהדפסות תלת המימד - כך עולה מדיווח של החברה לבורסה היום (ב').

קראו עוד בכלכליסט

ננו דיימנשן הגישה בקשה לרישום פטנט בארה"ב עבור תהליך משולב של איחוי בו-זמנית של שני סוגי דיו - דיו מוליך ודיו מבודד, המשמשים לטובת הדפסת מעגלים אלקטרוניים בתלת מימד.

בחברה מעריכים כי הפטנט המאפשר "איחוד מערכות קריטיות בתהליך ההדפסה" יוריד עלויות משמעותית בייצור המדפסת, יגביר את קצב ההדפסה, יימזער את המערכת ויעלה את אמינות המדפסת.

בנוסף, לפני כחודש הודיעה חברת המדפסות התלת מימדיות הבורסאית על שיתוף פעולה עם אוניברסיטת תל אביב, בניסיון לפיתוח דיו הכולל חלקיקי ניקל.

ננו דיימנשן הוקמה בשנת 2012 והצטרפה לבורסה של ת"א באמצעות מיזוג עם השלד זד.בי.איי באוגוסט 2014. שווי החברה, שנרשמה למסחר לפי שווי של כ־30 מיליון שקל בלבד, כבר הגיע לכ־210 מיליון שקל.

מוצריה העיקריים של החברה הינם מדפסת תלת מימד להדפסת מעגלים אלקטרוניים מודפסים (כרטיסי PCB) רב שכבתיים, וכן מוצרי דיו מוליך ומבודד מבוססי ננוטכנולוגיה. לננו יש כרגע רק אב טיפוס של המדפסת, והיא עדיין לא בשלב הייצור ההמוני. בראיון ל"כלכליסט" ציין מנכ"ל החברה, עמית דרור, כי "ההתחייבות שלנו — ונעמוד בה — היא להתחיל לספק מוצרים ללקוחות במחצית השנייה של שנת 2016".

עמית דרור, צילום: עמית שעל עמית דרור | צילום: עמית שעל עמית דרור, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות