אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת באג התנתקה מגולן טלקום, תשווק חבילות סלולר של פלאפון צילום: יריב כץ

רשת באג התנתקה מגולן טלקום, תשווק חבילות סלולר של פלאפון

באג החליטה לסיים את הפעילות העסקית עם גולן טלקום שנמשכה כ-3 שנים. השת"פ כלל העסקת 40 עובדי גולן טלקום בסניפי באג

18.04.2016, 15:36 | אלירן מלכי

רשת באג, המשווקת ציוד מחשבים, החליטה לסיים את הפעילות העסקית עם גולן טלקום ולחדול מלשווק את חבילות הסלולר שלה כאשר ברקע עתיד גולן אינו ידוע.

רשת באג נפגשה בשבועות האחרונים עם נציגי פלאפון ופרטנר כדי ליצור שיתוף פעולה חדש בינה לבין אחת מחברות הסלולר המתחרות ובחרה בפלאפון. הערכות הן שפלאפון תשיק דרך חנויות באג במקביל למותג ה-Low cost הסלולרי שלה, גם חבילות סלולר מוזלות שיעבדו תחת חברת Low cost מוזלת נפרדת ובכך תיצור פלאפון הפרדה מלאה בין שני המותגים כפי שעשתה פרטנר ו-012 מובייל. 

מיכאל גולן, בעלים של גולן טלקום, צילום: אוראל כהן מיכאל גולן, בעלים של גולן טלקום | צילום: אוראל כהן מיכאל גולן, בעלים של גולן טלקום, צילום: אוראל כהן

40 עובדי גולן טלקום שעבדו בסניפי רשת באג קיבלו הבוקר מייל מגולן טלקום: "לאחר שיתוף פעולה של מעל ל-3 שנים החליטה הנהלת באג על סיום הפעילות איתנו. הפעילות תסתיים בתוך 30 יום. שיתוף הפעולה המקביל עם רשת בסט מובייל ממשיך כמובן. לרשת בסט מובייל 40 סניפים חלקם בקניונים מקבילים לחנויות באג. אנו נעבה באמצעותכם את הפעילות בסניפים הללו לטובת שמירה על הפעילות המכירתית והשירותית. במקביל אנו נערכים להרחבת הפעילות המכירתית בערוצים נוספים – נודיע לכם על כך בהמשך".

ניר הוגו בר, דובר רשת באג: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת פלאפון שתצא לדרך בשבועות הקרובים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות