אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וקטור הישראלית זכתה בחוזה ממיקרוסופט בהיקף 5 מיליון שקל

בלעדי לכלכליסט

וקטור הישראלית זכתה בחוזה ממיקרוסופט בהיקף 5 מיליון שקל

החברה מכרמיאל תייצר עבור ענקית התוכנה רישיונות עבור מערכות הפעלה משובצות מחשב (Embedded). בהמשך לעסקה היא תגייס עוד כ-10 עובדי ייצור

18.04.2016, 17:28 | רפאל קאהאן

וקטור הישראלית, הודיעה אתמול (א') כי תתחיל לייצר במפעליה בכרמיאל ערכות למערכות הפעלה משובצות מחשב (embedded) של מיקרוסופט. בכך מסתיים תהליך הכנה והסמכה של כשלוש שנים. וקטור נמנית עם היצרניות המורשות הבודדות בעולם ליצור ערכות אלה.

קראו עוד בכלכליסט

מהחברה נמסר כי היקף החוזה הינו כ-5 מיליון שקל לשנה ושהיא צפויה להגדיל את הכנסותיה בכ-30% במשך שלוש השנים הקרובות. וקטור צפויה להרחיב את הפעילות במפעלה בכרמיאל והיא תגייס 10 עובדים נוספים רובם לקווי ההרכבה. 

דני תלמי מנכ"ל סי.די.אי וקטור דני תלמי מנכ"ל סי.די.אי וקטור דני תלמי מנכ"ל סי.די.אי וקטור

וקטור, נמצאת בבעלות סי.די.אי אחזקות, שמייסדיה הם משפחות שומר ואשכנזי. היא נמנית מאז 1993, עם יצרניות ערכות התוכנה וספקיות השירותים הוותיקות ביותר של מיקרוסופט בעולם, והיא פועלת ברחבי אירופה ואפריקה בכ-40 מדינות ובכ-20 שפות. בנוסף, לחברה מפעל בקייפטאון עם פעילות דומה.

מנכ"ל סי.די.אי וקטור דני תלמי אמר: "תחום המערכות משובצות המחשב של מיקרוסופט הוגדר כאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים שלה, לאור התפתחות האינטרנט של הדברים (IoT). המערכות הללו הן לב ליבם של אלפי יישומים יומיומיים כגון כספומטים, משאבות דלק, קופות רושמות, בית חכם, מכונות אוטומטיות למכירת כרטיסים, מערכות מולטימדיה לרכב ועוד".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות