אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סליחה, יש ג'וק באמנות שלי צילום: tailjar_instagram

PLAY

סליחה, יש ג'וק באמנות שלי

אמנות, כמו חרקים, אפשר למצוא במקומות לא צפויים, כמה זמן לקח לטיטאניק לשקוע, סמארטפון חומצי, אדוארד סנודן כוכב רוק, והמכונית של טסלה פוגשת את הגיל השלישי

18.04.2016, 18:54 | נמרוד צוק

1. בסדר אבל למה את צועקת

האמן ג'ספר ווסט מוצא את חיי השגרה היומיומיים משעממים מעט, אז הוא משתמש בכישורי הציור והפוטושופ שלו כדי להוסיף מפלצות ופרצופים מעניינים במקומות שהייתם מצפים למצוא אותם וגם בכאלה שלא. 

 , צילום: tailjar_instagram צילום: tailjar_instagram  , צילום: tailjar_instagram

 

2. כמו לצפות בספינה טובעת

אם אתם ממש ממש מתעניינים בהיסטוריה של כלי שיט ו/או אסונות תחבורתיים, ייתכן שתרצו להקדיש שעתיים וחצי מחייכם לצפייה בסרטון אנימציה שמשחזר בפירוט מכאיב את טביעת הטיטאניק, מינוס בני האדם שעל הספינה, אירוע שהיה למעשה ממושך ודרמטי הרבה פחות משנדמה לרובנו.

3. הטלפון הזה איננו קיים יותר, זהו אקס-טלפון

אם אתם קצת עסוקים מדי עבור הסרטון הקודם, ייתכן ותעדיפו לצפות בטביעה קטלנית מסוג אחר: מכשיר נקסוס 5 שיוצא לפגוש את בוראו בתוך סיר מלא בחומצה גופרתית.

4. סנודן? אהבתי אותו יותר בתקופה האקוסטית

האם חשוב לכם לשמוע מה יש למדליף-העל אדוארד סנודן להגיד על פרטיות דיגיטליות, אבל אין לכם כוח לטקסטים ארוכים וחופרים על עלילותיו ב-NSA? באופן לא צפוי מעט אפשר לקבל את עיקרי משנתו דרך קטע טכנו שהוא יצר יחד עם המוזיקאי ז'אן מישל ז'אר.

5. סבתא לא התחברה, אבל הנכדים שלכם ימותו על זה

אחת הסוגיות שפחות מדברים עליהן בנוגע למכוניות אוטונומיות היא השאלה האם אנשים בכלל יהיו מוכנים להפקיד את חייכם בידי מכונית שנוהגת את עצמה ומי יודע מה עובר לה בראש. הנה תגובה למישהי שבחנה את יכולת הנהיגה העצמית של רכב מתוצרת טסלה וכנראה תישאר עם המיצובישי הישנה והטובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות