אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוק שכר הבכירים מתחיל לתפוס: דני נוה יוגבל ל-2.5 מיליון שקל בשנה צילום: סטודיו עדיף

חוק שכר הבכירים מתחיל לתפוס: דני נוה יוגבל ל-2.5 מיליון שקל בשנה

מהסכם ההעסקה החדש של נוה כיו"ר כלל ביטוח עולה כי עלות העסקתו לא תעלה על פי 35 מהשכר הנמוך ביותר בחברה - בהתאם לחוק הגבלת שכר הבכירים החדש

19.04.2016, 10:35 | גולן חזני

הגופים המוסדיים מתחילים להתאים את עצמם לחוק שכר הבכירים החדש. תנאי הסכם השכר החדש של יו"ר כלל ביטוחדני נוה יותאמו לחוק החדש - לפיו עלות השכר השנתית לא תעלה על 2.5 מיליון שקל בשנה.

קראו עוד בכלכליסט

עלות שכרו השנתית של נוה תעמוד על 2.37 מיליון שקל (עבור 85% משרה) וזו לא תעלה על יחס של פי 35 מעלות העסקתו של עובד או עובד קבלן בחברה (אף במונחי 100% משרה) כמתחייב מחוק שכר בכירים.

לשם השוואה עלות שכרו השנתית הממוצעת של נוה בשלוש השנים האחרונות לפי ההסכם הקודם עמדה על 3.726 מליון שקל. שכרו (ברוטו) של נוה יעמוד על 131,750 לחודש.

ועדת התגמול וההדירקטוריון נימקו את תנאי התגמול "לאור שביעות רצונם הרבה של חברי ועדת התגמול והדירקטוריון מאופן תפקודו של נוה כיו"ר דירקטוריון החברה ב- 3 השנים האחרונות ותרומתו הרבה לניהול הדירקטוריון, הפיקוח על החברה ולחיזוק הממשל התאגידי בחברה.

"תנאי התגמול למר נוה נקבעו מתוך רצון לשמר את יו"ר הדירקטוריון בתפקידו לאור יכולתו להוביל את הדירקטוריון והחברה ולהתמודד עם האתגרים העומדים בפניה. תנאי התגמול המוצעים נקבעו, בין היתר, בשים לב להשכלתו, כישוריו, מומחיותו וניסיונו המקצועי, לרבות ניסיונו הרב שנצבר במהלך כהונתו כיו"ר דירקטוריון של החברה ב- 3 השנים האחרונות ותרומתו. תנאי התגמול למר נוה נקבעו בשים לב להיקף פעילות החברה, מורכבותה, ומורכבות התפקיד והיותו של נוה יו"ר דירקטוריון הן בכלל ביטוח, שהינה גוף מוסדי והן בכלל החזקות שהינה חברה ציבורית".

דני נוה, צילום: אוראל כהן דני נוה | צילום: אוראל כהן דני נוה, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות