אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום: ההתמחרות על ציוד קבוצת אור סיטי נדל"ן צילום: עמית שעל

היום: ההתמחרות על ציוד קבוצת אור סיטי נדל"ן

המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן יקיים היום התמחרות על הציוד שנמצא במשרדים המפוארים במגדלי עזריאלי שבתל אביב. הציוד צפוי להימכר בכ- 100 אלף שקל

19.04.2016, 10:55 | זוהר שחר לוי

המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן יקיים היום (ג') התמחרות על ציוד החברות שנמצא במשרדים המפוארים במגדלי עזריאלי שבתל אביב. עד כה הוגשו 8 הצעות לרכישה כמקשה אחת וההערכות הן כי הציוד יימכר בכ-100 אלף שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בשבוע שעבר נפתחו המשרדים של קבוצת אור סיטי במגדלי עזריאלי לקהל הרחב במטרה להציג את הציוד במקום לרוכשים פוטנציאליים. בין הציוד שהוצע למכירה – נברשת תלויה 10 קני זכוכית, 2 מגרסות נייר, 3 כספות פלדה, 5 מסכי פלזמה 32-60 אינץ', ציוד מטבח (מקרר, מיקרוגל, טוסטר אובן), מכונה לספירת שטרות כסף, מכשיר מים של אלקטרה, עציצים וחפצי נוי, 20 כורסאות אירוח, 31 כיסאות משרדיים, 20 שולחנות משרדיים, 28 מחשבים ועוד.

לפי המפרק הזמני, עו"ד איתן ארז, הציוד נרכש במאות אלפי שקלים אך שוויו נשחק והוא צפוי במחיר נמוך יותר של עד כ-100 אלף שקלים. למשרדו הגיעו עד עתה 8 הצעות שונות לרכישת הציוד כמקשה אחת. בתום המכירה תועבר פעילות הקבוצה מהמשרדים בקומה ה-21 במגדלי עזריאלי, שעלות השכרתם החודשית היא 20 אלף שקל בחודש, למשרד צנוע בעלות של 7,000 שקל בחודש בלבד.

משרדי אור סיטי במגדלי עזריאלי. החברה תעבור למשרדים צנועים יותר, צילום: שאול גולן משרדי אור סיטי במגדלי עזריאלי. החברה תעבור למשרדים צנועים יותר | צילום: שאול גולן משרדי אור סיטי במגדלי עזריאלי. החברה תעבור למשרדים צנועים יותר, צילום: שאול גולן

במקביל, ולאור החלטת שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, שדחה את בקשתה של אור שלא להחזיר את ג'יפ הלנדרובר שלה, היא צפויה להפקידו בידי הכונס הזמני עד לשעה 12:00. אם לא תעשה כן, רשאי עו"ד ארז לתפוס את הג'יפ כשבידיו צו שיפוטי ובמידת הצורך לערב את המשטרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות