אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית הסופר בתל אביב מוצע למכירה בפעם השלישית בשלוש שנים צילום: אוראל כהן

בית הסופר בתל אביב מוצע למכירה בפעם השלישית בשלוש שנים

המתחם מוצע למכירה ע"י קבוצת איציק תשובה. לדברי מנהל השיווק של החברה, המוטיבציה למכירת המגרש נולדה בעקבות עסקאות שבוצעו לאחרונה בסמוך לו ובפרט מכירת מתחם רשות השידור לשעבר על ידי רשות מקרקעי ישראל בתמורה ל־1.06 מיליארד שקל

20.04.2016, 08:31 | אמיתי גזית

בית הסופר בתל אביב מוצע למכירה בפעם השלישית תוך פחות משלוש שנים. המתחם מוצע למכירה ע"י קבוצת איציק תשובה, אחיינו של יצחק תשובה.

קראו עוד בכלכליסט

באוגוסט 2013 רכשה את המגרש ובו הבית המיתולוגי, הקרוי על שמו של המשורר שאול טשרניחובסקי, קבוצת העיר החדשה של יזם הנדל"ן דרור הלוי בתמורה ל־30 מליון שקל. במרץ 2015 הקבוצה מכרה את הקרקע לקבוצת איציק תשובה, אחיינו של יצחק תשובה, בתמורה ל־54 מיליון שקל, כלומר ברווח של 80% בתוך כשנה וחצי. זאת, לפי נתוני רשות המסים.

בימים אלה מפרסם תשובה מודעה המזמינה קונים פוטנציאלים לרכוש את המגרש שבעורפו של בית הסופר ברחוב קפלן 6 בתל אביב. על פי מנהל השיווק של החברה עומרי ראובן, ההחלטה על הוצאת המגרש למכרז הגיעה עקב פניות רבות מיזמים, והוסיף כי להערכתו ניתן לבנות על השטח בניין ובו כ־24 דירות. המוטיבציה למכירת המגרש נולדה בעקבות עסקאות שבוצעו לאחרונה בסמוך לו ובפרט מכירת מתחם רשות השידור לשעבר על ידי רשות מקרקעי ישראל בתמורה ל־1.06 מיליארד שקל.

בית הסופר בת"א. נקנה לפני כשנה ב־54 מיליון שקל, צילום: אוראל כהן בית הסופר בת"א. נקנה לפני כשנה ב־54 מיליון שקל | צילום: אוראל כהן בית הסופר בת"א. נקנה לפני כשנה ב־54 מיליון שקל, צילום: אוראל כהן
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות