אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כלכליסט TV

"חולדאי רוצה לעקוב אחרינו לכל מקום, הוא חושב שאנחנו באח הגדול"

הסכסוך בין עובדי עיריית תל אביב להנהלה עולה שלב - ובינתיים זבל נערם בחלק מרחובות העיר והתושבים ובעלי העסקים אובדי עצות. עובד מחלקת תברואה: "חילקו לנו מירסים ורוצים לעקוב אחרינו לכל מקום". בעל סופרמרקט ברחוב טשרניחובסקי: "זה מפריע ומסריח וניסינו להתקשר לעירייה אבל אף אחד לא עונה". צפו בכתבה

21.04.2016, 15:34 | עוזי בלומר

מי שהלך השבוע ברחובות תל אביב, לא יכול היה שלא לשים לב להצטברות ערימות אשפה גדולות ליד הבתים, על המדרכות וליד העסקים ברחבי העיר.

ועד העובדים של העיריה הכריז על סכסוך עבודה לפני כ-10 ימים, כך שלמעשה הוא לכאורה מפר את החוק בכך שהוא נוקט בצעדים ארגוניים לפני תום תקופת הצינון בת השבועיים. כתוצאה מכך, עובדי הניקיון מפנים רק חלק מהאשפה, וגם המענה הטלפוני במשרדי העירייה ובמוקד העירוני אינו מתפקד.

 "זה מפריע ומסריח וניסינו להתקשר לעירייה אבל אף אחד לא עונה", אמר לנו מישקה עדי בעל סופרמרקט ברחוב טשרניחובסקי בעיר. "אין מה לעשות, התרגלנו - כנראה שפעם פעמיים בשנה צריך לעבור על זה".

"ראש העיר חושב שאנחנו באח הגדול", אומר לנו עובד מחלקת התברואה בעיר. "חילקו לנו מירסים ורוצים לעקוב אחרינו לכל מקום. אנחנו לא נסכים לזה ונעשה כל מה שיו"ר הוועד שלנו יגיד. כרגע נפנה את האשפה אבל ביום ראשון אחרי החג - זה סיפור אחר".

במקביל קיימו הבוקר עובדי העירייה "אסיפת הסברה" גדולה בבניין עובדי העירייה ברחוב פומפדיתא, בנוכחות יו"ר הוועד, רמי בן גל. הסתובבנו מעט ברחובות העיר כדי להתרשם מהמצב, דיברנו עם עובדי התברואה וחיכינו ליו"ר הוועד מחוץ לאסיפה. יו"ר הוועד רמי בר גיל לא רצה להתבטא בנושא, וגם עיריית תל אביב וההסתדרות לא מצאו לנכון לשלוח נציג שיתראיין לכתבה זאת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות