אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כיל החליטה: יוחנן לוקר יכהן כיו"ר החברה צילום: יעקב מהגר

בלעדי לכלכליסט

כיל החליטה: יוחנן לוקר יכהן כיו"ר החברה

דירקטוריון החברה אישר הערב את הבחירה בלוקר, שהוצב כמועמד על ידי ועדת האיתור - יחליף את ניר גלעד שיפרוש מהחברה בעוד כחצי שנה

20.04.2016, 20:33 | גולן חזני

יוחנן לוקר ישמש כיו"ר חברת כיל. ל"כלכליסט" נודע כי דירקטוריון החברה אישר הערב את בחירתו של לוקר, שהיה המועמד מטעם ועדת האיתור של הדירקטוריון.

לוקר יחליף את ניר גלעד שייעזוב את כיל בעוד חצי שנה. 

קראו עוד בכלכליסט

על מועמדותו של לוקר פורסם לראשונה "בכלכליסט" ב-27 במרץ. לוקר הודיע ללן בלווטניק, בעל השליטה בכלל תעשיות, על עזיבתו את החברה, שבה שימש כמנכ"ל חברה בת.

לוקר (59), אלוף במילואים, כיהן בין ינואר 2010 לנובמבר 2012 כמזכירו הצבאי של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כתפקידו האחרון בצבא. קודם לכן שימש כמפקד טייסת פנטום, מפקד בסיס חיל האוויר בחצרים, מפקד להק וראש מטה חיל האוויר בין מארס 2008 לינואר 2010.

מאז שחרורו ב-2012 ועד היום שימש בשורת תפקידים במגזר העסקי, בין היתר כיועץ אסטרטגי לכלל תעשיות שבבעלות לן בלווטניק, יו"ר פעיל בין אפריל 2014 לאוגוסט 2015 - עד שהחברה עברה לשליטת פימי, יו"ר מנועי בית שמש, דירקטור בגולף , דירקטור במשאב וסגן יו"ר חוגלה קימברלי.

לוקר עמד גם בראש וועדת לוקר שבחנה את תקציב הביטחון שהגישה את המלצותיה ביולי 2015. הראל לוקר, אחיו הצעיר של יוחנן לוקר, כיהן בין דצמבר 2011 ליוני 2015 כמנכ"ל משרד ראש הממשלה.

יוחנן לוקר , צילום: אוראל כהן יוחנן לוקר | צילום: אוראל כהן יוחנן לוקר , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות