אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיריית בת ים אישרה את בניית האצטדיון בעיר, יוקם ע"י הפועל ת"א צילום: ראובן שוורץ

עיריית בת ים אישרה את בניית האצטדיון בעיר, יוקם ע"י הפועל ת"א

סכום ההצעה שהגישה הקבוצה, באמצעות חברתו הפרטית של הבעלים אמיר כבירי, עומד על 800 מיליון שקל. בהפועל מעריכים כי האישור יוביל להצטרפות משקיעים

20.04.2016, 22:00 | נדב צנציפר, ידיעות אחרונות

ןעדת המכרזים של עיריית בת ים אישרה הערב (ד') סופית את הקמתו של אצטדיון חדש בעיר. היחידה שניגשה למכרז היתה הפועל ת"א באמצעות חברתו הפרטית של הבעלים אמיר כבירי, "סופרמטיסט ניהול אמנות". על ההחלטה של הפועל לבנות אצטדיון בבת ים פורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות".

סכום ההצעה שהוגשה ע"י כבירי עומד על 800 מיליון שקל. חברתו של כבירי תתכנן, תקים ותתפעל את האצטדיון לפרק זמן של 299 חודשים, לאחר מכן תעביר החברה את ניהול האצטדיון וכן את שטחי המסחר והפנאי לעיריית בת ים.

בת ים בת ים בת ים

על פי הודעת העירייה, במסגרת המכרז יופעל קומפלקס לספורט, בילוי ומסחר ברחובות הקוממיות ודרך מנחם בגין. במרכז המתחם יעמוד אצטדיון חדש המיועד למשחקי ליגת העל ומשחקים בינלאומיים, וכן לאירוח מופעים גדולים. המכרז מתייחס לשטח האצטדיון וסביבתו בגודל של כ-90 דונם, שיכלול את האצטדיון וכן שטחים נוספים שיוקצו לטובת מסחר ופנאי.

בהפועל מעריכים כי אישור הקמת האצטדיון יוביל להצטרפות משקיעים לצדו של כבירי. בינתיים, עובדי המועדון עדיין לא קיבלו את משכורת מרץ, שהייתה אמורה להגיע לפני עשרה ימים. אחד העובדים אמר: "כסף לאצטדיון יש, אבל לנו אין כסף לקנות מצרכים לפסח".

חן עזרא ממכבי חיפה מועמד להצטרף, ובקבוצה כבר החלו איתו במגעים.

ראש עיריית בת ים, יוסי בכר: "האצטדיון החדש יהיה בית לספורט ברמה גבוהה ולהופעות של אמנים בינלאומיים, ויהווה נדבך נוסף במיצוב בת ים כסיטי החדש של גוש דן". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות