אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת השחיתות בנמל אשדוד: שותפיו של חסן הורשעו בעבירות שוחד ומרמה צילום: עמית שעל

פרשת השחיתות בנמל אשדוד: שותפיו של חסן הורשעו בעבירות שוחד ומרמה

ביהמ"ש אישר את הסדר הטיעון עם יניב ואורי בלטר, בעלי דנה לוגיסטיקה, שעל פי כתב האישום סייעו ליו"ר ועד הנמל לשעבר לסחוט חברות שפעלו בו. גזר הדין יינתן בסוף יוני. הפרקליטות הודיעה לבית המשפט שהשניים לא ישמשו עדי תביעה נגד חסן

21.04.2016, 12:11 | תומר גנון
פרשת השחיתות בנמל אשדוד: שופטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע, גילת שלו, הרשיעה היום (ה') במסגרת הסדר טיעון את האחים יניב ואורי בלטר בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע (שוחד), קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ועבירות נוספות. השניים, בעלי חברת דנה לוגיסטיקה, היו שותפיו העסקיים של יו"ר ועד עובדי הנמל לשעבר אלון חסן, ועל פי כתב האישום שהוגש נגדו סייעו לו בעבירות סחיטה של חברות שפעלו בנמל ושימשו כצינור להעברת הכספים אליו.

קראו עוד בכלכליסט

על פי ההסדר העונש שייגזר על יניב בלטר, המיוצג על ידי עוה"ד רונן רוזנבלום ודניאל קליין ואשר הורשע גם בעבירות מס והלבנת הון, יהיה 18 חודשי מאסר בפועל, קנס של 500 אלף שקלים וחילוט רכוש בגובה 2.9 מיליון שקלים.

באשר לאורי בלטר, המיוצג על ידי עוה"ד טל שפירא ואריאל כפרי, עונשו יעמוד על 6 חודשי עבודות שירות וקנס של 500 אלף שקלים. דנה לוגיסטיקה תישא בקנס של 100 אלף שקלים ויחולט ממנה סכום של 600 אלף שקלים. הפרקליטות הודיעה בדיון שבמסגרת ההסדר הוסכם שהאחים בלטר לא ישמשו כעדי תביעה נגד חסן. גזר הדין יינתן בסוף חודש יוני.

נמל אשדוד, צילום: אריאל שרוסטר נמל אשדוד | צילום: אריאל שרוסטר נמל אשדוד, צילום: אריאל שרוסטר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות