אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועכשיו כולם ביחד: פייסבוק מאפשרת להפוך את הצ'ט הקבוצתי לשיחת ועידה צילום: facebook

ועכשיו כולם ביחד: פייסבוק מאפשרת להפוך את הצ'ט הקבוצתי לשיחת ועידה

הרשת החברתית ממשיכה לעדכן את אפליקציית המסנג'ר שלה, והפעם הוסיפה לה אפשרות לשיחת אודיו שיכולה לכלול עד 50 משתתפים

21.04.2016, 13:02 | נמרוד צוק
עוד פיצ'ר חדש בנחשול החידושים שפייסבוק ממטירה בשבועות האחרונים על משתמשי מסנג'ר: הפעם מדובר באפשרות להפוך צ'ט קבוצתי רגיל לשיחת אודיו קבוצתית. הפיצ'ר אמור להגיע במהלך היממה הקרובה לכל משתמשי אנדרואיד ו-iOS.

קראו עוד בכלכליסט

כדי להתחיל את השיחה, לוחצים על כפתור "חייג" שבמסך, הזהה לכפתור החיוג הרגיל. במקום לחייג לנמען מיד כפי שקורה כאשר מתקשרים למשתמש בודד, הלחיצה תפתח תפריט שיאפשר לבחור לאילו מבין משתתפי הצ'ט לשלוח את ההודעה על הפעלת השיחה. משתמשים אחרים או כאלו שהתנתקו במהלכה יוכלו לראות שהשיחה מתנהלת ולהצטרף מאוחר יותר.

כרגע ללא אפשרות לשיחת וידיאו, צילום: facebook כרגע ללא אפשרות לשיחת וידיאו | צילום: facebook כרגע ללא אפשרות לשיחת וידיאו, צילום: facebook

משתמשים בגרסת הווב של פייסבוק יקבלו חיווי על תחילת השיחה אבל לא יוכלו להצטרף אליה, בניגוד לשיחות אחד-על-אחד אותן ניתן לבצע גם מגרסת הווב. מספר המשתתפים המקסימלי בשיחת הועידה הוא 50 איש.

החברה לא התייחסה לשאלות של משתמשים ועיתונאים רבים בנוגע לאפשרות לבצע שיחות וידיאו קבוצתיות, אבל על פי דיווחים קודמים לפיהם פייסבוק בוחנת גם את הפיצ'ר הזה, סביר להניח שהוא יתווסף בעתיד הלא רחוק.

החידוש המרכזי אותו הביאה פייסבוק למסנג'ר בימים האחרונים הוא האפשרות לשוחח עם רובוטי שיחה (צ'טבוטים) ולקבל באמצעותם שירותים, כאשר סט כלים חינמי שהושק מאפשר למפתחי צד ג' ליצור בוטים עבור הפלטפורמה. קודם לכן הוסיפה תמיכה לשיתוף קבצים מדרופבוקס ואפשרות לבצע שיחות וידאו מהסמארטפון בתוך בלון צף תוך שימוש באפליקציות אחרות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות