אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לשכת סוכני הביטוח לביהמ"ש: מנע המשך 'קמפיין שוקה' צילום: דפנה גזית

לשכת סוכני הביטוח לביהמ"ש: מנע המשך 'קמפיין שוקה'

לטענת הלשכה, למרות פסיקת ביהמ"ש המחוזי, "נמשך הפרסום בערוצים חלופיים שונים כגון אינטרנט ויוטיוב ובעמוד הפייסבוק של חברת איי.די.איי מפעילת 'ביטוח ישיר'"

24.04.2016, 16:26 | משה גורלי

לשכת סוכני הביטוח מבקשת מבית המשפט לאכוף את צו המניעה האוסר את המשך קמפיין שוקה ולהטיל על 'ביטוח ישיר' סנקציות על ביזיון בית המשפט.

קראו עוד בכלכליסט

באמצעות עו"ד ניר גורן טוענת הלשכה שלמרות האיסור בפסק דינו של השופט אליהו בכר לשדר את סרטוני שוקה ומזכירתו המאותגרת, "נמשך הפרסום בערוצים חלופיים שונים כגון אינטרנט ויוטיוב" וכן באתר הפייסבוק של חברת איי.די.איי מפעילת 'ביטוח ישיר' ,שם מוקרנים הסרטונים במתכונתם המקורית.

בסרטונים אלה, טוען גורן נמשך המסר לפיו "הסוכן מיותר" ורכישה ישירה של ביטוח תחסוך כסף. לאחר פסק הדין של המחוזי, העלתה 'ביטוח ישיר' גרסה חדשה של סרטון - "שלמה המלך" - במסגרתו מגרש המלך את הסוכן המיותר לטובת הביטוח הישיר שעולה לו "רק.. איזה תרי זוזי".

פרסומת שוקה של יביטוח ישיר פרסומת שוקה של יביטוח ישיר' | צילום: youtube פרסומת שוקה של יביטוח ישיר

"חזרתה של הקומיקאית שני כהן כמזכירת שוקה אל מסך הטלוויזיה, יחד עם פרסומים של ציטוטים מתוך כתבי הטענות של הנתבעת בבית המשפט העליון, יוצרים בעליל בלבול בקרב הצופים שמוליך לרושם כאילו צו המניעה עוכב, שלא לומר בוטל" נכתב בבקשה. 'ביטוח ישיר' שהגישה ערעור לבית המשפט העליון ביקשה לעכב את הסרת הסרטונים, והשופט יצחק עמית העביר לסוכני הביטוח לתגובה עד ל-19 במאי, "מועד הרומז לסיכוייה", כותב גורן, ומסכם בבקשתו מהשופט בכר לקבוע כי 'ביטוח ישיר' הפרו את צו המניעה, ולהשית עליהם סנקציות לפי פקודת ביזיון בית המשפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות