אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטארט-אפ לכל עובד? גוגל מקימה אינקובטור לעובדים יצירתיים צילום: גוגל

סטארט-אפ לכל עובד? גוגל מקימה אינקובטור לעובדים יצירתיים

כדי להשאיר אצלה את העובדים המוכשרים יותר, גוגל מקימה חממת סטארט-אפים חדשה שתאפשר להם לקבל חופשה כדי להתמקד במיזם האישי שלהם ולחזור לעבודה במידה ויכשלו

25.04.2016, 12:09 | נמרוד צוק
בניסיון להשאיר אצלה בבית את העובדים המוכשרים ובעלי הרעיונות הטובים, גוגל מקימה חממת סטארט-אפים חדשה בשם "איזור 120", כך מדווח אתר The Information, מיזם שאמור להציע אפשרות נוספת לעובדים שרוצים לפרוש כדי להקים חברות סטארט-אפ משלהם. החברה טרם הגיבה רשמית לפרסומים בנושא.

קראו עוד בכלכליסט

האינקובטור אמור להיות הרחבה של תוכנית ה-20% הידועה של גוגל, שמאפשרת לעובדים להקדיש עד חמישית מזמן העבודה שלהם לפרויקטים אישיים (אם כי בפועל רבים מהמיזמים הללו מבוצעים בעיקר לאחר שעות העבודה הרשמיות, בזמנם הפרטי של העובדים, אם להאמין לדברים שאמרה מאריסה מאייר לאחר שעזבה את החברה).

החממה היא יוזמה של פיצ החממה היא יוזמה של פיצ'אי | צילום: בלומברג החממה היא יוזמה של פיצ

עובדים שירצו לקדם את הפרויקט שלהם במסגרת האינקובטור יידרשו להציג לחברה תוכנית עסקית, ובמידה והפרויקט יאושר יוכלו לקבל חופשה של כמה חודשים מתפקידם הרגיל ולהקדיש את כל זמנם והפוקוס שלהם למיזם האישי. במידה והוא לא יתרומם, הם יוכלו לשוב למשרה הרגילה שלהם.

החממה, יוזמה של המנכ"ל החדש סונדאר פיצ'אי, תנוהל על ידי שני בכירים ותיקים בחברה, דון האריסון ובראדלי הורוביץ. עדיין לא ידוע מתי היא תתחיל לפעול והאם העובדים שייבחרו לפנות אליה יידרשו לוותר על חלק מהבעלות בחברה שהם מקימים לטובת גוגל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות