אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היו היה פעם בספרינגפילד צילום: youtube

PLAY

היו היה פעם בספרינגפילד

משפחת סימפסון במחווה לדיסני, חיות הבר נעלמות מאפריקה, סיור משורטט בקתדרלה, ווסטרוז מאוריגמי, ומאה שנות קולנוע דרך מאה סצנות מפורסמות

25.04.2016, 22:26 | נמרוד צוק

1. צהבת של נסיכות

האם השאלה "איך תיראה ליסה סימפסון בתור סינדרלה" מטרידה את מנוחתכם? גאג הספה האחרון של הסדרה, שמציב את בני המשפחה בתפקיד כוכבי סרטים קלאסיים של דיסני, יעזור לכם להירגע.

2. זיכרונות מאפריקה

בתהליך העיור והתיעוש המואץ שעובר על חלקים מאפריקה, נעלמות חיות בר כמו קרנפים, פילים וקופים מאזורים שהיו בעבר סוואנה או ג'ונגל פראי ועתה הפכו למחצבות, שכונות מגורים ואזורי תעשיה. הצלם ניק ברנדט מתעד את התהליך העצוב הזה בפרויקט יוצא דופן בו מוצבות גרסאות בגודל טבעי של צילומי בעלי חיים שיצר בשנים עברו במיקום הממשי בו ניצב כל אחד מבעלי החיים בעת הצילום, על רקע הסביבה כפי שהיא כיום, בשחור לבן דרמטי.

 , צילום: NICK BRANDT צילום: NICK BRANDT  , צילום: NICK BRANDT

3. צייר לי את זה בקווים כלליים

איך נראית קתדרלת אלי הבריטית מבפנים, בגרסת רישום העיפרון של הדמיית תלת-ממד? האמן פליקס פייר מדגים באמצעות אתר ואפליקציה שמלווים בפסקול הולם.

 , צילום: felixfaire.com צילום: felixfaire.com  , צילום: felixfaire.com

4. ניירות, בבקשה

עוד משהו שאפשר לעשות עם ערימה גדולה של דפים והרבה זמן פנוי הוא לבנות ולצלם שחזור סטופ-מושן יפה לפתיח של "משחקי הכס", כמו שעשתה יצרנית המחברות מולסקין בפרסומת האחרונה שלה.

5. פי 100 יותר הוליווד

לשאלה "מהו הסופרקאט האולטמטיבי" יש תשובות אפשריות רבות, ואחת מהן היא הסרטון הזה של הבמאי ג'ייקוב טי סוויני, שמקבץ בשש דקות ובסדר כרונולוגי 100 מהסצנות המשמעותיות ביותר בתולדות הקולנוע, אחת מכל שנה במאה השנים האחרונים, מ"לידתה של אומה" מ-1915 ועד ל"מקס הזועם: שביל הזעם" שיצא בשנה שעברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות