אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 35 שנה, פיליפס כבר לא תופיע על חולצת פ.ס.וו איינדהובן צילום: מתוך אתר פילפס

אחרי 35 שנה, פיליפס כבר לא תופיע על חולצת פ.ס.וו איינדהובן

חסות החולצה החדשה של קבוצת הכדורגל ההולנדית עם Energiedirect.nl עומד על 6 מיליון יורו לעונה, ויימשך שלוש שנים לפחות החל מה-1 ביולי, 2016. העונה הבאה תהיה הראשונה של הקבוצה ללא חסות מענקית הטכנולוגיה

25.04.2016, 19:02 | שירות כלכליסט

חסות החולצה החדשה של קבוצת הכדורגל ההולנדית פ.ס.וו איינדהובן עם Energiedirect.nl עומד על 6 מיליון יורו לעונה, ויימשך שלוש שנים לפחות החל מה-1 ביולי, 2016. החוזה החדש כולל גם בונוסים המבוססים על ביצועים, אך לא נחשפו פרטים נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

פ.ס.וו. פיליפס מברכת, צילום: אי פי איי פ.ס.וו. פיליפס מברכת | צילום: אי פי איי פ.ס.וו. פיליפס מברכת, צילום: אי פי איי

"energiedirect.nl היא שותפה שתואמת לחזון היזמי שלנו", מסר הג'נרל מנג'ר של הקבוצה, טון ג'רברנדס. "זו תמיד הייתה השאיפה שלנו להיות קבוצה שפועלת באופן ייחודי בסביבה בריאה ומעודדת ביצועים. יש לנו את האומץ לחדש והנועזות להשקיע. יזמות חדשנית היא אחד מהגורמים המרכזיים להשיג את היעדים שלנו. החזון של החברה תואם באופן מושלם לשלנו. energiedirect.nl היא חברה שרוצה לבלוט. איינדהובן חולקת איתה את התכונה הזו ואת האנרגיה".

מארק ואן זון, המנהל המסחרי של energiedirect.nl מאמין שיש קווי דמיון רבים בין המטרות של שני הצדדים. energiedirect.nl היא החברה הרביעית בגודלה בשוק האנרגיה המקומי, ומעוניינת לטפס למקום השלישי בעתיד הקרוב. "איינדהובן הוא מועדון מעולה עם היסטוריה עשירה, ולרוב נחשב אחד משלושת המועדונים המובילים בהולנד. מעל הכל איינדהובן היא קבוצה שמחפשת דרכים חדשניות להגשים את השאיפות שלה לצמוח בדרך חכמה ויעילה, בדיוק כמונו. energiedirect.nl מנסה להפוך נושאים מורכבים בשוק האנרגיה לנגישים ללקוחות... אנחנו שואפים להעלות את המודעות למותג שלנו על ידי שיתוף פעולה עם איינדהובן, להכיר ללקוחות בהולנד את המנטליות הייחודית והישירה שלנו. אנחנו שמחים שניצלנו את ההזדמנות להפוך לספונסרים הראשיים של איינדהובן".

פיליפס, ששימשה כספונסרית של הקבוצה במשך 35 שנה, הביעה תמיכה בספונסרית החדשה. "אנחנו שמחים ש-energiedirect.nl הם הספונסרים החדשים של איינדהובן. זה מספק בסיס מוצק מתחת לעתיד של הקבוצה, שבו גם פיליפס תהיה מעורבת בעשר השנים הבאות", מסר המנכ"ל האנס דה גונג.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות