אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענבל אור שוב מחליפה עורך דין: שכרה את שירותיו של אילן בומבך צילום: מוטי קמחי

ענבל אור שוב מחליפה עורך דין: שכרה את שירותיו של אילן בומבך

אור החליפה בחודשים האחרונים מעל 10 עורכי דין, הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי. בומבך, לשעבר יו"ר ועד מחוז ת"א בלשכת עוה"ד, ביקש שהות מביהמ"ש לצורך לימוד התיק. בפנייתו כתב: "כל אדם אחר שהיה חווה את שחוותה, סביר שהיה מתמוטט נפשית"

26.04.2016, 16:26 | זוהר שחר לוי
ממשיכה להחליף: יזמית הנדל"ן ענבל אור החליפה פעם נוספת את עורך דינה והפעם שכרה את שירותיו של עו"ד אילן בומבך שייצג אותה ואת החברות שבבעלותה במסגרת הליך הפירוק. כדי לאפשר לו ללמוד את התיק יידחה הדיון בעניין פלישתה לכאורה של אור לדירה בגבעתיים. "כל אדם אחר שהיה חווה את שחוותה אור, סביר שהיה חווה התמוטטות נפשית", כתב בא כוחה לבית המשפט.

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד אילן בומבך, צילום: שאול גולן עו"ד אילן בומבך | צילום: שאול גולן עו"ד אילן בומבך, צילום: שאול גולן

אור החליפה בחודשים האחרונים מעל 10 עורכי דין, הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי. בין השאר ייצגו את אור בהליך הפירוק דר' יעקב וינרוט ועמית חדד, עו"ד יניב אינסל, עו"ד דן נובהארי, עו"ד רון אברמוב, עו"ד ברוריה לקנר, עו"ד ראובן בילט ועו"ד שלמה טופז. במסגרת החקירה ברשות המסים יוצגה אור בעבר על ידי עוה"ד רונן רוזנבלום ואודי ברזילי, שניהם אינם מייצגים אותה יותר. בהליך הפלילי יוצגה אור על ידי עו"ד עדי כרמלי ובהמשך הוא הוחלף בעו"ד בני כץ. עו"ד כץ עדיין מייצג את אור בהליך הפלילי.

בא כוחה החדש, עו"ד בומבך, ליטיגטור ותיק, ייצג לאחרונה את בני משפחתו של רחבעם זאבי (גנדי) בניסיונם למנוע את שידור התחקיר אודותיו בתוכנית "עובדה", וייצג בעבר, בין היתר את ענת קם. בעבר הוא היה יו"ר ועד מחוז ת"א בלשכת עוה"ד.

לפי הודעה שהגיש היום (ג') לבית המשפט המחוזי בתל אביב, הוא קיבל על עצמו את ייצוגן של חברות קבוצת אור ושל ענבל אור ולכן דרושה לו שהות לצורך לימוד התיק. לדבריו, הייצוג בתיק ממומן על ידי אמה של אור שנטלה הלוואה כדי לממן לביתה שירותים של בעלי מקצוע ובהם עוה"ד ורואי חשבון. זאת בניסיון לתמוך בנתונים החשבונאיים להן טוענת יזמית הנדל"ן ועל מנת להפריך את טענותיו של המפרק הזמני, עו"ד איתן ארז.

ביום ראשון הקרוב, מיד לאחר חג הפסח, אמור היה להתקיים הדיון בנוגע לדירה בה שוהה אור עם ילדיה בגבעתיים. המפרק הזמני, אליו הצטרף גם בנק מזרחי טפחות המחזיק בשעבוד לדירה, טען כי אור "פלשה" לדירה שלא כדין ודרש לסלק אותה. מצידה של אור נטען כי הדירה שייכת לה ונרשמה בטעות על שם אחת החברות שבבעלותה וכי כבר שילמה שכירות לשנתיים קדימה.

עו"ד בומבך מציין בפנייתו לבית המשפט כי מדובר בדיון משמעותי ומכריע מבחינתה של אור. "יצוין", כך כתב, "כי הלחצים שמופעלים על בעלת השליטה הם עצומים ומתנהל נגדה מסע שיסוי תקשורתי חסר תקדים כמעט. למעשה, כל אדם אחר שהיה חווה את שחוותה, סביר שהיה חווה התמוטטות נפשית".

עו"ד בומבך הוסיף כי בשבועות האחרונים התמודדה אור בזירות מורכבות. "היא", כך כתב, "נחקרה על ידי רשויות המסים, ולא הייתה לה האפשרות להיערך כראוי כדי להגן על זכויותיה ועל זכויות החברות בתיק שבנדון". בית המשפט אישר את דחיית הדיון והוא יתקיים במהלך השבוע הבא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

79 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
67 כדאי שתבקש סליחה
או שתבקש מהקוראים סליחה על זה שחשבת שכולנו אידיוטים או שתלך לרופא שלך ותבקש כדור לאידיוטים. ענבל היא גנבת וצריכה לשבת בכלא , היא אכן יזמית קבלנית שהתחפשה למנהלת קבוצות רכישה . הרויחה מהחברים דמי ניהול חודשיים , הרויחה על הקרקע שקנתה עבורם לפחות 200% , פרסמה במיליונים כדי שיצטרפו עוד חברים לקבוצות הפריירים שאספה , סיפרה לכולם שיש מועד מסירה כשאין עדין קבוצה , ערבבה את חשבונה הפרטי עם זה של כל קבוצות הרכישה יחד , לזה קוראים עוקץ פירמידה
ענבל חושך , רמת משכל  |  27.04.16
לכל התגובות