אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טום בריידי הורחק מ-4 משחקים אך שינה את החוזה כדי להרוויח יותר צילום: רויטרס

טום בריידי הורחק מ-4 משחקים אך שינה את החוזה כדי להרוויח יותר

בית המשפט לערעורים בארה"ב השאיר על כנה את ההשעיה של טום בריידי לארבעה משחקים בשל מוערבותו ברמאות הכדורים הלא מנופחים. בריידי ועורכי דינו התכוננו לתרחיש זה כדי שהכוכב לא יפסיד כסף

26.04.2016, 17:11 | שירות כלכליסט

בית המשפט לערעורים בארה"ב השאיר על כנה את ההשעיה של טום בריידי לארבעה משחקים בשל המעורבות שלו בפרשת הכדורים הלא מנופחים (Deflategate) וההאשמה שהוא היה חלק מהקנוניה להוציא את האוויר מהכדורים במשחק אליפות ה-AFC ב-2015.

קראו עוד בכלכליסט

טום בריידי ורוברט קראפט, הבעלים של הפאטס. בתחילת שנת הליגה החדשה במרץ, בריידי והקבוצה שלו, ניו אינגלנד פטריוטס חתמו על חוזה חדש. בריידי ביצע מהלך נועז להפחית את שכר הבסיס שלו מ-9 מיליון דולר ב-2016 ל-1 מיליון דולר, צילום: רויטרס טום בריידי ורוברט קראפט, הבעלים של הפאטס. בתחילת שנת הליגה החדשה במרץ, בריידי והקבוצה שלו, ניו אינגלנד פטריוטס חתמו על חוזה חדש. בריידי ביצע מהלך נועז להפחית את שכר הבסיס שלו מ-9 מיליון דולר ב-2016 ל-1 מיליון דולר | צילום: רויטרס טום בריידי ורוברט קראפט, הבעלים של הפאטס. בתחילת שנת הליגה החדשה במרץ, בריידי והקבוצה שלו, ניו אינגלנד פטריוטס חתמו על חוזה חדש. בריידי ביצע מהלך נועז להפחית את שכר הבסיס שלו מ-9 מיליון דולר ב-2016 ל-1 מיליון דולר, צילום: רויטרס

אף שההשעיה בוטלה בשנה שעברה, אם הפסיקה הנוכחית תישאר כפי שהיא נראה שבריידי התכונן לתרחיש הזה.

בתחילת שנת הליגה החדשה במרץ, בריידי והקבוצה שלו, ניו אינגלנד פטריוטס חתמו על חוזה חדש. בריידי ביצע מהלך נועז להפחית את שכר הבסיס שלו מ-9 מיליון דולר ב-2016 ל-1 מיליון דולר. עבור שחקן NFL עם מעל 10 שנות ניסיון, משכורת המינימום עומדת על 985 אלף דולר בשנה. בריידי כמעט והסכים לשכר הנמוך ביותר האפשרי, אולם הוא כלל מענק חתימה של 28 מיליון דולר.

שחקנים מושעים מפסידים סכום יחסי משכר הבסיס שלהם עבור כל משחק שהם מפספסים. פירוש הדבר שהחוזה החדש של בריידי חוסך לו הרבה כסף בהשעיה.

בריידי והפטריוטס קרוב לוודאי שינהלו מו"מ מחודש על החוזה כדי להפוך את הקבוצה לגמישה יותר מבחינה פיננסית, אך נראה שמדובר במהלך מונע שנועד להגן על כיסו של בריידי במקרה של השעיה.

בשלב זה עוד לא ברור אם בכך מסתיימת הפרשה, או שבריידי מתכוון לערער גם על הפסיקה האחרונה. עם זאת, אם ההשעיה תישאר ללא שינוי, בריידי מתגלה כגאון לאחר שהצליח לחסוך לעצמו 2 מיליון דולר על ידי ביצוע הימור על חוזה חדש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות