אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושר מינויו של אסף אילת לתפקיד יו"ר רשות החשמל צילום: עומר מסינגר

אושר מינויו של אסף אילת לתפקיד יו"ר רשות החשמל

המינוי, שיובא לאישור הממשלה, אושר לאחר שהמינוי הקודם שניסה שר האנרגיה יובל שטייניץ לקדם נפסל

27.04.2016, 12:31 | עמרי מילמן

הכלכלן הראשי של הרשות להגבלים עסקיים, ד"ר אסף אילת, נבחר לתפקיד יו"ר רשות החשמל החדשה. מינויו אושר ע"י ועדת גלאור לאישור מועמדים בכירים לשירות הציבורי

לאחר שאושר על ידי נציבות שירות המדינה, כפי שפורסם לראשונה בכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

המינוי הוא מינוי אישי של שר האנרגיה יובל שטייניץ. המועמד הקודם שניסה שטייניץ למנות לתפקיד היה סגן הממונה על התקציבים נח הקר, אולם בינואר פסלה ועדת גלאור את מועמדתו בעקבות העדר ניסיון ניהולי, מה שהעלה שאלות בנוגע לאישור שקיבל המינוי על ידי נציבות המדינה.

רשות החשמל החדשה, שהוכפפה למשרד האנרגיה, הוקמה בחודש דצמבר אשתקד מתוקף חוק ההסדרים האחרון,  אך רק כעת מונה לה יו"ר, לאחר ששני הבכירים שעמדו בראש הגופים שאוחדו - עו"ד אורית פרקש הכהן מצד רשות החשמל וד"ר יהודה ניב מצד מינהל החשמל בפועל - הודחו.

ממשרד האנרגיה נמסר כי שר האנרגיה יובל שטייניץ יביא בהקדם לאישור הממשלה את מינויו של אילת ליו"ר רשות החשמל החדשה.

שר האנרגיה שטייניץ ברך על אישור המינוי וציין כי "ניסיונו, כישוריו והידע הרב שברשותו יבטיחו את פעילותו השוטפת של משק החשמל והתייעלותו במסגרת מהלך איחוד הרגולטורים במשק החשמל תחת קורת גג אחת, תוך שילוב אנרגיות מתחדשות לייצור החשמל והגדלת הביטחון האנרגטי של ישראל".

אסף אילת. מינויו יובא לאישור הממשלה, צילום: רוני פרל אסף אילת. מינויו יובא לאישור הממשלה | צילום: רוני פרל אסף אילת. מינויו יובא לאישור הממשלה, צילום: רוני פרל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות