אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עסוק במירוץ לנשיאות: ספק אם טראמפ ישלים את בניית המלון בריו לפני האולימפיאדה צילום: איי אף פי

עסוק במירוץ לנשיאות: ספק אם טראמפ ישלים את בניית המלון בריו לפני האולימפיאדה

האולימפיאדה יוצאת לדרך ב-5 באוגוסט ונציגי המשלחות והמאמנים היו אמורים להתאכסן בו. "מזה חששנו", אמר בכיר בוועדה המתכננת של ריו 2016

27.04.2016, 14:59 | שירות כלכליסט
מתגברים המאמצים לסיים את בניית המלון חדש של מותג טראמפ בשכונת בארה דה טיז'וקה בריו דה ז'נירו בזמן לאולימפיאדה שיוצאת לדרך ב-5 באוגוסט. אולם האינטרנט הברזילאי 'גלוב אספורטה' מדווח כי, 7 פדרציות ספורט בינלאומיות שהזמינו מקום במלון טראמפ עבור האולימפיאדה קיבלו השבוע הודעה לפיה יש חשש שבניית המלון לא תושלם בזמן.

קראו עוד בכלכליסט

ריו. מלון טראמפ אינו המלון היחיד בריו שבמרוץ להיות מוכן בזמן לאולימפיאדה. הפתיחה של שני מלונות הולידיי אין, גם כן בשכונת בארה, נדחו עד 2017 הרבה לאחר סיום המשחקים. , צילום: אי פי איי ריו. מלון טראמפ אינו המלון היחיד בריו שבמרוץ להיות מוכן בזמן לאולימפיאדה. הפתיחה של שני מלונות הולידיי אין, גם כן בשכונת בארה, נדחו עד 2017 הרבה לאחר סיום המשחקים. | צילום: אי פי איי ריו. מלון טראמפ אינו המלון היחיד בריו שבמרוץ להיות מוכן בזמן לאולימפיאדה. הפתיחה של שני מלונות הולידיי אין, גם כן בשכונת בארה, נדחו עד 2017 הרבה לאחר סיום המשחקים. , צילום: אי פי איי

ספורטאים לא מתוכננים לשהות במלון, אך לפי הדיווחים כבר סודרו אפשרויות לינה חלופיות עבור נציגי המשלחות והמאמנים שתכננו לשהות במלון טראנמפ. "מזה חששנו", הודה אגברטו גוימראס, מנהל הספורט של הוועדה המתכננת של ריו 2016.

ממלון טראמפ לא נמסרה תגובה.

מלון טראמפ אינו המלון היחיד בריו שבמרוץ להיות מוכן בזמן לאולימפיאדה. הפתיחה של שני מלונות הולידיי אין, גם כן בשכונת בארה, נדחו עד 2017 הרבה לאחר סיום המשחקים.

הלחץ לסיים בזמן את הבנייה משקף את בעיית התשתיות הכוללת שמשפיעה על ריו, כשנותרו עוד פחות מארבעה חודשים לטקס הפתיחה. בראש הדאגות עומדת הבנייה של האולם למרוצי האופניים, שכבר פספסה כמה תאריכי יעד, ואירוע מבחן נדחה בעקבות זאת עד שלהי יוני. בדומה, הארכה חיונית של קו הרכבת התחתית, שאמורה להסיע את האוהדים ממרכז העיר למתקני האולימפיאדה. בשלב זה עוד אין תאריך יעד ברור להשלמת ההארכה. בשבוע שעבר, קרס שביל אופניים שנפתח בינואר ונבנה במיוחד לקראת האולימפיאדה, וגרם למותם של שני אנשים לפחות.

על פי סוכנות בלומברג, משלחת של הוועד האולימפי הבינלאומי שביקרה לאחרונה בברזיל מצאה כי "אלפי פרטים קטנים" שעוד יש להשלים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות