אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש דחה את הדיון בפלישת ענבל אור לדירה בגבעתיים צילום: שאול גולן

ביהמ"ש דחה את הדיון בפלישת ענבל אור לדירה בגבעתיים

השופט אורנשטיין התנה את הדחייה בכך שאור תגיש עד יום ראשון הקרוב דו"ח על מצבת נכסיה: "מדובר בבקשה גורלית באשר להוצאתה מדירת מגורים ומשכך יש לאפשר לה להתגונן כראוי"

27.04.2016, 17:38 | זוהר שחר לוי

שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, דחה את הדיון בנוגע לפלישתה לכאורה של ענבל אור לדירה בגבעתיים, בתנאי שתגיש דו"ח על מצבת נכסיה.

קראו עוד בכלכליסט

"מדובר בבקשה גורלית באשר להוצאתה מדירת מגורים ומשכך יש לאפשר לה להתגונן כראוי", כתב השופט בהחלטתו.

כונס הנכסים הזמני של אור, עו"ד איתן ארז, ביקש בשבועות האחרונים לפנות את אור מדירה שבה היא שוהה עם ילדיה בגבעתיים בטענה כי פלשה אליה. הדירה הינה בבעלות של קבוצת אור סיטי נדל"ן ועליה יש שעבוד לבנק מזרחי טפחות.

ענבל אור וברקע רכב הלנדרובר שלה, צילום: עמית שעל ואיתי בלומנטל ענבל אור וברקע רכב הלנדרובר שלה | צילום: עמית שעל ואיתי בלומנטל ענבל אור וברקע רכב הלנדרובר שלה, צילום: עמית שעל ואיתי בלומנטל

מנגד, טענה אור כי מדובר בדירה שהיא רכשה מכספיה הפרטיים שבשל "טעות חשבונאית" נרשמה על שם אחת החברות שבבעלותה. עוד לדבריה, היא חתמה על הסכם שכירות למשך שנתיים ואף שילמה שכירות לתקופה זו.

אתמול (ג'), כפי שפורסם ב"כלכליסט" פנה בא כוחה החדש, עו"ד אילן בומבך, לבית המשפט וביקש לדחות את הדיון בסוגיה במספר ימים זאת לצורך למידתו את התיק. בפנייתו, ציין עו"ד בומבך כי מדובר בדיון משמעותי ומכריע מבחינתה של אור. "יצוין", כך כתב, "כי הלחצים שמופעלים על בעלת השליטה הם עצומים ומתנהל נגדה מסע שיסוי תקשורתי חסר תקדים כמעט. למעשה, כל אדם אחר שהיה חווה את שחוותה, סביר שהיה חווה התמוטטות נפשית".

כונס הנכסים לנכסיה של אור וכן נציגו של בנק המזרחי טענו בתגובה כי אור מנסה להרוויח זמן על מנת לפלוש לנכסים, להבריח רכוש ו"לדחות את הקץ". בפרט, כך לשיטתם, שלא התקבל עד כה דוח על נכסיה כפי שהתבקשה. "נימוקי הדחייה", נכתב עוד, "אינם יכולים לעמוד בנסיבות העניין נוכח התדירות הרבה של חילופי באי כוחה של המבקשת".

השופט אורנשטיין הסכים לדחיית הדיון אך התנה זאת כאמור בכך שאור תגיש עד ליום ראשון הקרוב דו"ח על מצבת נכסיה. "מדובר בבקשה גורלית באשר לחייבת", הסביר השופט, "שכן מבוקש להוציאה מדירת מגורים ומשכך יש לאפשר לה להתגונן כראוי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
עינבל
את ממש מסכנה הילדים שלך סובלים קשה לדעתי מייד עכשיו לבקש מהעורך דין החדש לתבוע את הלקוחות את המדינה בתי המשפט ואת השופט הלפלף ששמו לך למזלך במקום אחר את היית בכלא המדינה הייתה מוותרת על זכות הקדימה ונותנת את הזכות ללקוחות בצורה של החזר כספים ולא עי הפעלת סעיף מיוחד כדי לגבות את הכסף הללו המדינה היא בשבילנו ולמעננו מישהוא שם למעלה שכח אותנו תתעוררו שם לגבי השופט הוא פוחד לדעתי ונזהר נזהר מישהוא או מישהיא אחרת הייתה בכלא מזמן אז ענבל את לא מסכנה !!! את נוכלת נוכלת נוכלת אם זה היה תלוי בי היית משלמת לכל לקוח מרומה את כספו . ואחרי כל זה לשלול לך את האפשרות לקבל אשראי או לפתוח חברה במדינת ישראל ולחשבו על זה .......
מ , מרכז  |  28.04.16
לכל התגובות