אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רולס רויס מייצרת קו מזוודות במחיר של מכונית יוקרה צילום: rolls Royce

רולס רויס מייצרת קו מזוודות במחיר של מכונית יוקרה

יצרנית מכוניות היוקרה השיקה קולקציית מזוודות, שתתאים לכלי הרכב שלה ולתא המטען שלהם באופן מושלם. גם המחיר בהתאם: ששת התיקים יעלו מעל 45 אלף דולר

01.05.2016, 13:49 | שירות כלכליסט
כששומעים את המילים רולס רויס שתי מילים ישר קופצות לראש: מכוניות יקרות. אולם כעת שתי מילים נוספות עשויות לעלות: מזוודות יקרות.

רולס רויס השיקה קולקציית מזוודות, שאמורות להשלים את המכוניות של החברה. הקולקציה, שנקראת ריית' לאגג' (Wraith Luggage Collection) כוללת שתי מזוודות על גלגלים, שלושה תיקים גדולים ותיק נשיאה. הלקוח יכול לבצע התאמות אישיות בכל אחד מהתיקים, והעיצוב כולל מאפיינים הנמצאים גם במכוניות רולס רויס ריית', כך שאפשר להתאים באופן מושלם בין המזוודה והמכונית, עד לרמת החוט בעור.

מזוודה של רולס רויס, צילום: rolls Royce מזוודה של רולס רויס | צילום: rolls Royce מזוודה של רולס רויס, צילום: rolls Royce

על פי יצרנית המכוניות היוקרתית, קולקציית המזוודות "עוצבה במיוחד כדי שניתן יהיה לאחסן אותה בתא המטען של מכונית רולס רויס וורת'". פירוש הדבר, שכל התיקים נכנסים בצורה מושלמת לתוך התא.

קווי הדמיון למכוניות נמשכים גם בכל הקשור למחיר. הרכישה של הקולקציה השלמה של שישה תיקים תעלה 45,854 דולר, מעל למחיר הממוצע של מכונית פשוטה. עם זאת, ניתן גם לרכוש כל תיק בנפרד.

המזוודות. "עוצבה במיוחד כדי שניתן יהיה לאחסן אותה בתא המטען של מכונית רולס רויס", צילום: rolls Royce המזוודות. "עוצבה במיוחד כדי שניתן יהיה לאחסן אותה בתא המטען של מכונית רולס רויס" | צילום: rolls Royce המזוודות. "עוצבה במיוחד כדי שניתן יהיה לאחסן אותה בתא המטען של מכונית רולס רויס", צילום: rolls Royce

ברולס רויס יצאו מנקודת הנחה כי אנשים שיכולים לשלם כל כך הרבה על מזוודות קרוב לוודאי שגם ישלמו לאחרים לעזור להם לסחוב אותן, ולכן התייעצו עם "מומחים" – ראשי משרתים מהמלונות היוקרתיים ביותר בעולם, בעת עיצוב התיקים. התוצאה היא מערכת מזוודות פונקציונאלית לגמרי בנוסף להיותה אופנתית. הקולקציה זמינה למכירה בסוכנויות הרכב של רולס רויס.

המזוודות, צילום: rolls Royce המזוודות | צילום: rolls Royce המזוודות, צילום: rolls Royce

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות