אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל הכנסת מתכוון להתמודד שוב על ראשות עיריית נצרת עלית צילום: עומר מסינגר

פרסום ראשון

מנכ"ל הכנסת מתכוון להתמודד שוב על ראשות עיריית נצרת עלית

רונן פלוט הודיע היום על כוונתו לנסות ולהתמודד שוב על ראשות העיר, זאת לאחר שיקבל תשובות לעניינים טכניים שיאפשרו את המהלך. פלוט התמודד פעמיים בעבר על ראשות העיר והפסיד. הבחירות יתקיימו בחודש יוני, לאחר שראש העיר הנוכחי שמעון גפסו נשלח למאסר של חצי שנה בשל עבירות שוחד

01.05.2016, 17:45 | רוני זינגר

מנכ״ל הכנסת רונן פלוט מתכוון להתמודד על ראשות עיריית נצרת עילית, כך נודע ל"כלכליסט". פלוט הודיע היום בישיבת הנהלה שהתקיימה בכנסת שהוא מתכוון לנסות ולהתמודד שוב לראשות העיר והוסיף כי אף שקיבל כבר את ההחלטה, הוא ממתין לבירורים טכניים אחרונים שיאפשרו לו את המהלך.

קראו עוד בכלכליסט

הבחירות לראשות העיר יתקיימו בתחילת חודש יוני והמתמודדים צריכים להכריז על התמודדותם בהקדם. הריצה תהיה אישית ואינה נתמכת במפלגות אלא בסיוע משרד הפנים. הבחירות מתקיימות לאחר שבית המשפט שלח את ראש העיר הנוכחי שמעון גפסו למאסר של חצי שנה בגין עבירות שוחד.

שמעון גפסו , צילום: יריב כץ שמעון גפסו | צילום: יריב כץ שמעון גפסו , צילום: יריב כץ

פלוט תושב העיר התמודד בעבר פעמיים לראשות העיר והפסיד, בפעם האחרונה הפסיד לגפסו מהליכוד. פלוט התחיל את דרכו הפוליטית דווקא כאיש מפלגת "העבודה" והתמודד בפריימריס של המפלגה ב-96 אך לאחר מכן עבר למפלגת "ישראל בעלייה" במסגרתה הכיר את מי שמכהן כיום כיו״ר הכנסת יולי אדלשטיין וכיהן כמנכ"ל משרד ההסברה תחת אדלשטיין שהיה אז שר. פלוט התמודד פעמיים על ראשות העיר, כנציג "ליכוד" ואחר כך כנציג מספר מפלגות ימין אך כשל והיה לחבר מועצה וממלא מקום ראש העיר. הוא מכהן כמנכ"ל הכנסת מאז 2013 ולאחרונה הוזכר שמו במסגרת מאבק שנוהל לחשיפת אישורי הכניסה לכנסת שהוא אחראי להם ואשר נאבק שלא לחשוף אותם, וזאת בגיבוי יו"ר הכנסת אדלשטיין.

כאמור פלוט לא מוותר על חלומו לכהן כראש עיר והודיע היום על התמודדות נוספת.

בשיחה עם "כלכליסט" אישר פלוט כי בכוונתו להתמודד אך סייג ואמר כי "אמרתי שאודיע עד היום בלילה כשאקבל תשובות לעניינים טכניים. אם אתמודד אצא לחופשה ללא תשלום מתפקידי בכנסת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות