אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענבל אור נחקרת שוב במשטרה בחשד למרמה והלבנת הון צילום: שאול גולן

ענבל אור נחקרת שוב במשטרה בחשד למרמה והלבנת הון

יזמית הנדל"ן הגיעה הבוקר לחקירה נוספת במפלג ההונאה, שהחלה בעקבות תלונות של רוכשים שטענו כי היא הונתה אותם וכי שילמו על דירות ולא קיבלו אותן

02.05.2016, 10:36 | זוהר שחר לוי
יזמית הנדל"ן ענבל אור הגיעה הבוקר (ב') לחקירה נוספת במפלג ההונאה של משטרת מחוז תל אביב, בחשד לביצוע עבירות של מרמה והלבנת הון. חוקרי המשטרה צפויים לעמת את אור עם חומרי החקירה שהצטברו בעניינה עד כה.

חקירת המשטרה בעניינה של אור החלה בשבועות האחרונים בעקבות תלונות של רוכשים שטענו כי הונו על ידה וכי שילמו כספים עבור דירות אך לא קיבלו אותן. ביסוס נוסף לחקירה הגיע מכיוונו של המפרק הזמני, עו"ד ארז, שהגיש לבית המשפט דו"ח מפורט בנוגע להתנהלותה של אור שהעלה חשד להברחת נכסים, הלבנת הון והונאה.

קראו עוד בכלכליסט

ענבל אור, צילום: מוטי קמחי ענבל אור | צילום: מוטי קמחי ענבל אור, צילום: מוטי קמחי

לאחר שנחקרה לראשונה, טען הסנגור שייצג אותה באותה עת, עו"ד עדי כרמלי, כי אור הונתה על ידי עובדיה שמעלו בכספי קבוצת החברות שבבעלותה, אור סיטי נדל"ן במיליוני שקלים. עו"ד כרמלי ביקש לזמן את אור לעדות כדי שתוכל לספר לחוקרים על המידע שהגיע לידיה, אולם אור לא הגיעה לתחנת המשטרה והחוקרים נאלצו להגיע למלון ווסט בו שהתה באותו הזמן ולזמנה לחקירה.

בשלב הזה מיוצגת אור על ידי עו"ד בני כץ, שאף פנה לאחרונה לבית המשפט בדרישה להשיב לה את מכשיר האייפון שנלקח ממנה במהלך החקירה. במקביל, החליפה אור גם את בא כוחה בהליך הפירוק שמתנהל בעניינה ובעניין החברות בשליטתה והיא מיוצגת כעת על ידי עו"ד בומבך. במסגרת הליך זה, הגישה אתמול (א') אור דו"ח מצבת נכסים, כפי שהתבקשה על ידי בית המשפט, ובו היא מציינת כי יש בבעלותה 13 נכסים המוערכים בכ-52 מיליון שקל, תכשיטים בשווי 2.5 מיליון שקל ועוד כ-2.24 מיליון שקל בחשבונות בנק שונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות